Salı, Temmuz 16, 2024

‘Esnaflarımız ve vatandaşlarımızla birlikte hareket etmeye devam edeceğiz’

- REKLAM -
Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Çark Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Bizim temel amacımız insanımıza hizmettir. Bu uğurda atılacak adımları, yapılacak yatırımları, kaldırılacak engelleri her daim esnafımızın ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz” dedi. Işıksu ise esnaf ve vatandaşlarla bir ve beraber olmayı sürdüreceklerinin altını çizdi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Çark Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlere MHP İl Başkan Yardımcısı Faruk Polat, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve CADDER Başkanı Yaşar Yıldırım da eşlik etti.

Şehrimizin güzel yarınlarını inşa ve ihya edeceğiz

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Çark Caddesi ziyaretinin ardından şehrin kalbi Adapazarı’nın ticaretin merkezi olduğuna dikkat çekerek, “Kadirşinas esnafımızla her daim bir ve beraber olduk, beraber olmayı sürdüreceğiz. Seçimlerde inşaallah yeni bir zafer daha kazanarak şehrimizin daha güzel yarınlarını Cumhur İttifakı Milletvekillerimiz, İl ve İlçe Başkanlarımız, Yusuf Alemdar Başkanımız, çok kıymetli hemşehrilerimiz hep birlikte inşa ve ihya etmeye, el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Adapazarı için gayrete, başarıya, berekete devam. Adapazarı için yola devam” ifadelerini kullandı.

Esnafımız bu şehrin aynasıdır

Çark Caddesi’nde güleryüz ve samimiyetle ilgilerini eksik etmeyen tüm vatandaşlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “Türkiye’de belediyeciliğin ve yerel hizmetin adresi AK Parti’dir. Bizim temel amacımız insanımıza hizmettir. Bu uğurda atılacak adımları, yapılacak yatırımları, kaldırılacak engelleri her daim esnafımızın ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre belirleyeceğiz. Esnafımız bu şehrin aynasıdır. Sakarya’mız için üreteceğimiz projelerde her daim esnafımız ve vatandaşlarımızla istişare halinde olacağız” diye konuştu.

Aldığımız emanete sonuna kadar sahip çıkacağız

Hizmet için bahaneye yer olmadığını ifade eden Alemdar, “Bizler bu şehre hizmet üretirken şikayet etmeden ve hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan çalışacağız. Aldığımız bu kutlu emanete sonuna kadar sahip çıkarak, geleceği imar etmenin sorumluluğuyla hareket edeceğiz. Seçim çalışmalarımıza başladığımız günden itibaren vatandaşlarımızla, esnafımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla sürekli iç içe ve iletişim halindeyiz. Önce insanımızın gönlüne dokunacak, onlarla kucaklaşacak ve akabinde tüm gayretimizle bu güzel şehre hizmet edeceğiz” dedi.  

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...