Salı, Mayıs 21, 2024

Yusuf Alemdar: Sakarya’ya hizmet edecek olmanın sorumluluğunu taşıyoruz

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Tezgahı başındaki esnafa hayırlı kazançlar dileyen, vatandaşlara karanfil dağıtan Alemdar, “Her zaman en iyiyi, en güzeli düşünüyoruz. Yerel yönetimlerimizle, iş dünyamızla, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla, şehrimizin tüm dinamikleriyle birlik içerisinde olup, kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Sakarya’ya hizmet edecek olmanın sorumluluğunu taşıyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerinde sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, bu kez Çarşamba Pazarı esnafı ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla buluştu. Tezgahı başındaki esnafa hayırlı kazançlar dileğinde bulunan Alemdar, kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara karanfil dağıttı.

Şehrimize en iyi hizmeti sunmak için hazırız

Pazar ziyaretinde vatandaşların talep ve önerilerini alan Başkan Adayı Alemdar, Sakarya’ya hizmet gibi ulvi bir sorumluluk üstlendiklerinin altını çizerek, “Her zaman en iyiyi, en güzeli düşünüyoruz. Hemşehrilerimiz desteği ve duası ile inşallah 31 Mart’ın hemen ardından şehre en iyi şekilde hizmet sunacağız.”

Sorumluluğumuzun farkındayız

“Yerel yönetimlerimizle, iş dünyamızla, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla, şehrimizin tüm dinamikleriyle birlik içerisinde olup, kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Sakarya’ya hizmet edecek olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Rabbim muvaffak eylesin” dedi.

Alemdar’dan destek teşekkürü

Başkan Adayı Alemdar, “Bugün hemşehrilerimizin alışveriş yaptığı ve bir aile ortamının oluştuğu Çarşamba Pazarı’nda güler yüzleri, ilgi ve destekleriyle bizi karşılayan tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Ortak paydamız Sakarya

“Her zaman olduğu gibi, şehrimizdeki ekonomik canlılığı sağlayan tüm paydaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart sonrası pazar esnafımızın taleplerini masaya yatırarak en kısa sürede birlikte çözüm üreteceğiz” diye konuştu.

- REKLAM -
spot_img

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...