Perşembe, Nisan 18, 2024

Yusuf Alemdar: Sorunlara ortak akılla en uygun çözümleri üreteceğiz

- REKLAM -
Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti. Sanayi yönetimi ve esnaflarla bir araya gelen Alemdar, “Sorunlara ortak akılla en uygun çözümleri bulacağız. Yerel yönetim ve sanayi iş birliğini daha sistemli hale getirerek olabildiği kadar hızlı ve sonuç odaklı çalışmaya özen göstereceğiz. Esnafımız şehrimizin en temel dinamikleri arasındadır. Rabbim her birinize hayırlı kazançlar nasip etsin” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Erenler’de bulunan Atatürk Sanayi Sitesinde güne başlayan Başkan Adayı Alemdar, sanayi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Atatürk Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, SESOB Başkanı Hasan Alişan, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik eşlik etti.

Yusuf başkanımız esnafın halini bilir

Atatürk Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak, “Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. 31 Mart Seçimleri şehrimizin tüm kesimleri gibi bizleri de heyecanlandırıyor. Bizler sanayi esnafı olarak sizlerle birlikte hareket ettikten sonra hiçbir engelin önümüzde duramayacağı inancına sahibiz. Bu konuda sizlere de güveniyor, esnafımızın derdine ilaç olacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.

SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Yusuf başkanımız esnaftır. Esnafın halini bilir. Esnafın derdiyle dertlenir. Ümit ediyorum ki 31 Mart sonrası Sakarya esnafımız için çok daha farklı bir süreç olacaktır. Sanayi esnafımız şehrimiz için hayati bir önem taşıyor. Yusuf başkanımız da bu önemin fazlasıyla farkında ve çalışmalarını bu yönde geliştirecektir. Bu vesile ile nazik ziyaretlerinden dolayı ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşlarımızın sorunlarına yaklaşırken kendimizi onların yerine koyacağız

Nazik ev sahipliği için sanayi esnafına teşekkür ederek sözlerine başlayan Alemdar, “İlk esnaf ziyaretimizi Atatürk Sanayi’den başlattık. Esnafımızın sorunlarını ve önerilerini dinlemek istedik. Her zaman söylerim bir vatandaşın derdi belki bir başkası için önemsiz gibi görünebilir fakat o vatandaş için çok önemlidir. Bizler de vatandaşlarımızın sorunlarına yaklaşırken kendimizi onların yerine koyarak çözüm yöntemlerimizi bu liyakatle gerçekleştireceğiz. Bu şehir hepimizin ve bizler de büyük bir aileyiz. İnşallah bir ailenin fertleri gibi hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz” diye konuştu.

Sizler bu şehrin en temel dinamikleri arasındasınız

Sanayi esnafıyla iş birliği geliştireceklerini vurgulayan Alemdar, “Her şeyden önce şunu ifade etmeliyim ki, bizler çalışma planımızda sanayi esnafımızın katkılarına ihtiyacımız var. Sizler bu şehrin en temel dinamikleri arasındasınız. Sorunlarımıza ortak akılla en uygun çözümleri bulacağız. Yerel yönetimlerimiz ve sanayimiz ile gerçekleştirilecek iş birliğini daha sistemli hale getirerek olabildiği kadar hızlı ve sonuç odaklı çalışmaya özen göstereceğiz” şeklinde konuştu.

- REKLAM -
spot_img

14 ilde FETÖ’ye yönelik düzenlenen operasyonlarda 60 kişi yakalandı

14 ilde FETÖ'ye yönelik düzenlenen KISKAÇ-12 operasyonlarında 60 kişi yakalandı.   Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve TEM Daire Başkanlığı koordinesinde;...