Perşembe, Nisan 18, 2024

Yusuf Alemdar: Kardeşliğimizin meyvesini 31 Mart’ta alacağız

- REKLAM -
Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Söğütlü’yü ziyaret etti. Partililerin coşkulu karşılamasına teşekkür eden Alemdar, “Tüm gayretimizle şehrimizin tamamına en iyi şekilde hizmet sunacağız. 31 Mart’ta Sakarya’nın en yüksek oyu almasını sağlayacağız. Hep birlikte Sakarya’mızı daha güzel günlere ulaştıracağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Söğütlü’yü ziyaret etti. İlk ziyaretini AK Parti Söğütlü İlçe Teşkilatı’na gerçekleştiren Alemdar, Söğütlü İlçe Başkanı Suat Dirhemci, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Söğütlü eski Belediye Başkanları Hüseyin Genç ve Ertuğrul Özcan ile partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.

Başkanlardan Alemdar’a tam destek

Ziyarette konuşan Söğütlü İlçe Başkanı Dirhemci, 31 Mart’ta en güçlü desteği vereceklerini ifade ederek, “Yusuf başkanımızın hizmet alanındaki tecrübesini çok iyi biliyoruz. Kendisine çıkmış yolda muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ise “Bizim amacımız seçimi kazanmaktan ziyade seçimi en yüksek oyla kazanmak. İnanıyorum ki Söğütlü’müzde bu dava ruhu oldukça aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Bizler biriz ve birlikte hareket edeceğiz. Söğütlü halkı bu birlikteliği 31 Mart’ta en iyi şekilde ortaya koyacaktır” diye konuştu.

Sakarya’mızı hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyalım

Programda bir konuşma yapan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Milletimize hizmet yolunda böylesine kutlu bir davanın neferi olduğum için Rabbime binlerce kez şükrediyorum. Hiçbir zaman şahsi çıkarlar peşinde olmadık ve her zaman birlikte hareket etmenin gücüne inandık. Bu davaya emek veren hiç kimseyi üzmemeye özellikle gayret gösterdik. Bizler üstlendiğimiz görevin ehemmiyetini çok iyi biliyoruz. Dini, dili, ırkı ve siyasi görüşü ne olursa olsun, ayrıştırmadan ve kutuplaştırmadan toplumumuzun tüm kesimlerine eşit ölçüde hizmet götürmek için tüm gayretimizi ortaya koyacağız. Bu şehir bizim, gelin birlik olalım ve Sakarya’mızı hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyalım” diye konuştu.

Kardeşliğimizin meyvesini 31 Mart’ta alacağız

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Söğütlü ziyaretlerine MHP Söğütlü İlçe Teşkilatı ile devam etti. İlçe Teşkilatı Başkanı Naim Taşgın ve partililer tarafından karşılanan Alemdar’a, Cumhur İttifakı olarak destek vurgusu yapıldı. Konuşmasında aynı hedefe yürüdüklerini ifade eden Başkan Adayı Alemdar, “Özelde Sakarya’mızın genelde ise Tüm ülkemizin bekası Cumhur İttifakı’ndan geçmektedir. Bizim bir hedefimiz ve davamız var. Bu dava yolunda da bıkmadan usanmadan mücadele etmeyi sürdüreceğiz. İnşallah 31 Mart’ta da bu kardeşliğin meyvesini hep birlikte alacağız. Rabbim birliğimizi kardeşliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Muhtarlarımızla tüm iletişim yöntemlerini kullanacağız

Başkan Adayı Alemdar Söğütlü Muhtarlar Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Cihan Çakırsoy ve Söğütlülü muhtarların karşıladığı Alemdar, “Gittiğimiz tüm ilçelerde muhtarlarımız ile bir araya geldik ve görüşlerini aldık. Birlikte nasıl daha iyi ve daha doğru çalışırız tüm bunları masaya yatırdık. İnşallah 31 Mart sonrası kıymetli muhtarlarımızla tüm iletişim yöntemlerini kullanarak sorunlarımıza hızlı ve çözüm odaklı yaklaşacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı Alemdar: Bu coşku beni 2002 ruhuna götürdü

Ziyaretlerinin son bölümünde “Geçmişten Günümüze Teşkilat Buluşmaları” programına katılan Alemdar, “Bugün buradaki coşku beni 2002 ruhuna götürdü. Sizin emeğiniz ve fedakârlığınız sayesinde 22 yıldır Sayın Cumhurbaşkanımızın başı hiç eğilmedi. Bugün burada inandığımız bir dava ve güvendiğimiz lider için varız. Yarınlarımız için varız. 2023 Genel Seçimlerinde çok çalıştınız ve liderimize güç verdiniz. Şimdi yeni bir seçim. Şimdi daha çok çalışacak Sakarya’nın en yüksek oyu almasını sağlayacağız. Bugüne kadar partimizde görev almış tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

- REKLAM -
spot_img