Salı, Mayıs 21, 2024

‘Bizler inanıyoruz, takımımıza güveniyoruz; Süper Lig hasreti bitecek’

- REKLAM -
Diğer Haberler

Ligin ikinci devresi için Antalya’da kamp yapan Sakaryaspor’u ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “Bizler inanıyoruz. Takımımıza güveniyoruz. İnşallah bu büyük hasret bitecek ve bizlere bu yıl hak ettiğimiz şampiyonluğu getireceksiniz. İşte o zaman tüm şehir sizlerle birlikte mutluluktan ağlayacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ligin ikinci devresi için Antalya’da kamp yapan Sakaryaspor’u ziyaret etti. Takımın kamp yaptığı otelde Kulüp Başkanı Cumhur Genç ve yönetimi, teknik direktör Tuncay Şanlı ile birlikte sporcularla buluşan Başkan Yüce’ye Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’de eşlik etti. Teknik heyet ve futbolcularla duygularını paylaşan Yüce, lig ilk yarısındaki performanstan memnun olduklarını ve yükseliş ivmesinin ikinci yarıda da devam etmesini temenni ettiklerini dile getirdi.

Yüce’den tüm takıma tebrik

Tüm takımı sezonun ilk yarısında gösterdikleri başarı için tebrik eden Başkan Ekrem Yüce, “Geçtiğimiz yıl Süper Lig’in kıyısından döndük. Bu yıl ise sezona yine aynı hedefle, Süper Lig’e yükselme hedefiyle başladık. Ligin ilk yarısını çok güzel bir yerde bitirdik. Bu konuda yönetimi, teknik heyeti ve sporcu kardeşlerimi can-ı gönülden kutlarım. Önümüzde uzun bir ikinci devre var. Ben inanıyorum ki hedefe doğru emin adımlarla gittiğimiz bu yolda tüm şehir birlik ve beraberlik içerisinde Sakaryaspor’un yanında olacaktır. Bizim birlik olmamız Sakaryaspor’a daha fazla güç kazandıracaktır. İnşallah ilk yarıda kazandığımız bu yükseliş ivmesini ikinci yarıda da devam ettirir ve 17 yıldır hasret olduğumuz Süper Lig’e yükseliriz. Bizler inanıyoruz. Takımımıza güveniyoruz. İnşallah bu büyük hasret bitecek ve bizlere bu yıl hak ettiğimiz şampiyonluğu getireceksiniz. İşte o zaman tüm şehir sizlerle birlikte mutluluktan ağlayacak” diye konuştu.

- REKLAM -
spot_img

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...