Salı, Temmuz 16, 2024

Nuri Oktay: Serdivan’ı Serdivanlılarla birlikte yönetmeye hazırım

- REKLAM -
Diğer Haberler

Serdivan’ı daha güçlü ve kalkınmış bir ilçe yapmak için AK Parti’den Serdivan Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Avukat Nuri Oktay, partisinin temel ideallerini yerel düzeyde yaşatma taahhüdünde bulundu. Oktay, eğitim, sağlık, altyapı ve çevresel projeleri ile Serdivan’ı Serdivanlılarla birlikte yönetmeye hazır olduğunu ifade etti.

Serdivan Belediye Başkan Adayı Nuri Oktay, ilçenin kültürel ve ekonomik açıdan kapsamlı bir şekilde gelişmesi için önemli adımlar atacaklarını belirtti. Özellikle Serdivan Kültür ve Bilim Merkezi’nin oluşturulması, ilçenin dinamik yapısını daha da güçlendirecek ve kültürel etkinliklerin sürekli olarak yaşanabileceği bir merkez oluşturacaklarını vurguladı.

Oktay, bu kompleks merkezin içinde kapalı ve açık sahnelerin yanı sıra 7/24 hizmet sunan kütüphane ve teknoloji laboratuvarının da bulunacağını, böylece Serdivan halkının daha geniş bir hizmet yelpazesinden faydalanacağını belirtti. Ayrıca gençler, yaşlılar ve aileler için birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal tesis ve mesire alanlarının oluşturulması için alternatif bölgelerde projeler geliştireceklerini söyledi.

Oktay, “Serdivan’ı daha güçlü, daha adil ve daha kalkınmış bir ilçe yapmak için buradayız. AK Parti’nin ilke ve ideallerini, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla uyumlu projelerle Serdivan’a taşıyacağımızı söylemekten gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...