Cuma, Haziran 14, 2024

Kamil Özen Karasu için hizmet sözünü yineledi

- REKLAM -
Diğer Haberler

30 Mart’ta düzenlenecek yerel seçimler öncesi adaylık başvurularının başlaması ile Kamil Özen, Karasu Belediye Başkan Adaylığı için Ankara’daki görüşmelerine hız verdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ile görüşen Özen Karasu’ya hizmet sözünü yineledi.

AK Parti Karasu Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Kamil Özen Ankara’da temaslarına devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ile görüşen Kamil Özen Karasu Belediye Başkanlığı adaylık için resmi başvurusunu yarın yapacak.

Kamil Özen görüşem sonrası yaptığı açıklamada; ‘AK Parti olarak belediyeciliği millete hizmetin başlangıcı olarak görüyoruz. Uzun yıllara dayanan belediyecilik deneyimimizle birçok şehrimizde sayısız projeyi hayata geçirdik. 2024 yerel seçimlerinde Karasu Belediye Başkanlığı için AK Parti’den adaylık için resmi başvurumu yarın yapacağım. Karasu’ya daha fazla yatırımın gelmesi ve belediye olarak Karasu’ya ve Karasululara hizmet sunmak için, AK Parti ve AK Partili belediyelerin bugüne kadar yaptığı çalışmaları daha da ileri taşıma sözü veriyorum’ dedi.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...