Pazartesi, Mart 20, 2023

Gelecek Partisi’nde aday adaylığı başvuruları başladı

- REKLAM -
Diğer Haberler

Gelecek Partisi’nde 14 Mayısta gerçekleştirilecek olan Milletvekilliği genel seçimleri öncesi Milletvekili aday adaylığı başvuruları başladı.

Konu hakkında bilgilendirme yapan Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, Müracatların 14 Mart itibari ile başladığını ve 23 Mart Perşembe günü saat 17:00’de sona ereceğini bildirdi.

Başvuruların Sakarya İl Başkanlığı’na ya da Genel Merkeze yapılabileceğini vurgulayan Sevindik, Başvuru özel aidatların erkek aday adaylarından 10 bin TL, Kadın ve Gençlerden 5 bin Tl, Engelli bireylerden ise 2 bin TL olarak belirlendiğini kaydetti.

Sevindik, “ 14 Mayısta yapılacak olan seçimlerin Ülkemiz ve Sakarya’mıza hayırlı olması temennisinde bulunarak; “ Adalet, demokrasi, refah, eşitlik, siyasi ahlak ilkelerinin adresi olan Gelecek Partisi’ne Milletvekilliği aday adayı için başta kadınlarımız ve gençlerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

- REKLAM -

Ender Serbes CHP’den Milletvekili Aday Adayı oldu

İş İnsanı Ender Serbes, Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Sakarya Milletvekili Aday Adayı oldu. Serbes, Ankara’ya, CHP Genel Merkezi’ne giderek...