Pazartesi, Mart 20, 2023

Fatih Akgün: Büyüyor ve gelişiyoruz

- REKLAM -
Diğer Haberler
İYİ Parti İl Başkanı Fatih Akgün, Erenler İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partiye katılım sağlayan yeni üyelere rozetlerini takdim etti.
İYİ Parti İl Başkanı Fatih Akgün, Kadın Politikaları Başkanı Arzu Akçalışkan, Erenler İlçe Başkanı Safa Gürsoy, Erenler Kadın Politikaları Başkanı Sebile Şengün Arpacı, İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.
 İl Başkanı Fatih Akgün yeni üye çalışmaları ve sandık bazlı hane çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak: ‘’ İYİ Parti ailesi olarak her geçen cesur kadınlarımız ile büyüyoruz. Partimize katılan yeni üyelerimiz ile yolumuza daha emin adımlarla ilerliyoruz. İYİ Parti, derdi vatan millet olan herkesin partisidir. İYİ Parti, önce ben diyenlerin değil, önce vatan diyenlerin partisidir. Aramıza yeni katılan bizleri onurlandıran cesur kadınlarımıza teşekkür ediyorum” diye belirtti.
- REKLAM -

Başkan Yüce’den rahatlatan açıklama

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yağışların az olduğu dönemde seviyesi azalan Sapanca Gölü için güzel haberi paylaştı. Yüce, yüksek...