Çarşamba, Aralık 6, 2023

‘Dört Mevsim Geyve’ ulusal fotoğraf yarışmasında sonuçlar açıklandı

- REKLAM -
Diğer Haberler

Geyve Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Dört Mevsim Geyve’ konulu ulusal fotoğraf yarışması sonuçları açıklandı.

10 farklı şehirden 117 fotoğraf sanatçısının 520 eserle katıldığı yarışmada Hasan İçel çektiği kareyle yarışmanın birincisi oldu. 19 Aralık Pazartesi günü Geyve Gençlik Merkezi’nde dereceye giren fotoğraf sanatçıları düzenlenecek törenle ödüllerini alacaklar. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Şehir kültürünü yansıtan, Geyve’nin güzelliklerinin fotoğraflandığı yarışmaya katılan tüm sanatçılara teşekkür ederim. İlçemizin güzelliklerini yansıtan kareler bizim için yaşayan anı olarak kalacaktır. Yarışmaya katılan ve seçici kurulun oluruyla dereceye giren katılımcıları ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

Sonuçlar Bu Adreste Fotoğraf yarışması sonuçları ile ilgili detaylı bilgi almak ve sergi kataloğuna ulaşmak https://sonuc.tfsfonayliyarismalar.org/tr/yarisma-sonuc/sonuc/doert-mevsim-geyve-ulusal-fotograf-yarismasi-tr adresini tıklayarak sonuçları bu linkten öğrenebilecek.

Sergi ve Ödül Töreni “Dört Mevsim Geyve” ulusal fotoğraf yarışması sergisi ve ödül töreni, 19 Aralık Pazartesi günü, saat 19.00’da, Geyve Gençlik Merkezinde yapılacak. Yarışmada birinciye 8 bin TL,  İkinciye 6 bin TL, üçüncüye 4 bin TL, 3 kişilik mansiyon ödüllerinde ise 1.500’ er TL ödül verilecek. Sergilemeye değer görülen fotoğraflar için ise 300 TL ödül verilecek.

“Dört Mevsim Geyve” konulu ulusal fotoğraf yarışması sonuçları:

Birincilik Ödülü: Hasan İÇEL

İkincilik Ödülü: Alaattin ŞENOL

Üçüncülük Ödülü: Hüseyin CAN

Mansiyon 1: Ahmet Zeki OKUR

Mansiyon 2: Ahmet Turan KURAL

Mansiyon 3: Arzu İBRANOĞLU

Sergilemeler:

Abdurrahman ÇETIN (2 adet), Ahmet Fatih SÖNMEZ, Arzu İBRANOĞLU, Birol ATALAY (2 adet), Cengizhan TÜRKOĞLU, Engin BALLI, Eren, ERENBILGE, Gazi AYDIN, Gülin YİĞİTER, Hamdi ÜNLÜ, Hasan İÇEL, Hidayet OKUTAN (2 adet), Hüseyin CAN(2 adet), İsmail Serhat ŞAHIN, Kenan TALAS, Murat İBRANOĞLU, Mustafa YİĞİT, Ömer ŞAHİN, Onur ÇALIŞKANER, Orhan BEKTAŞ, Sare KURAL (2 adet), Selma ÇETİN, Serdar KIRAN, Şevki KARACA,

SEÇİCİ KURUL

Prof. Dr. Oktay Çolak,

Ali Fuat Altın,

Fatih Gürsel,

İsa Cıda (AFIAP),

Remzi AKÇAY

- REKLAM -