Erdem Şıkkibar yetkiyi aldı

Diğer Haberler
- REKLAM -
İYİ Parti Sapanca İlçe Başkanlığına atanan Erdem Şıkkibar’a yetki belgesi teslim edildi.
 

İYİ Parti Sapanca’da görev değişikliği gerçekleşti. Sapanca İlçe Başkanlığına atanan Erdem Şıkkibar’a yetki belgesi İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan tarafından takdim edildi. 

 
Başarılar diledi
Belge takdim töreninden sonra açıklamalarda bulunan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; “Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’ın teklifi üzerine Genel Başkanımız Meral Akşener’in olurlarıyla Sapanca İlçe Başkanlığına atanan Sayın Erdem Şıkkibar’a yetki belgelerini teslim ettik. Kıymetli başkanımıza ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. Allah mahcup etmesin” dedi.
 
”Sapanca’mıza ve Sakarya’mıza hayırlı olsun”
İYİ Parti Sapanca İlçe Başkanı Erdem Şıkkibar yaptığı açıklamada:“ İYİ Partimizin Sapanca’da birinci parti olması için var gücümüzle çalışacağız. İlçemizde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Gençliğimizin verdiği güç ve enerji ile Sapanca’ya yepyeni bir yönetim anlayışı getirip, güzide ilçemizi adına yakışır şekilde tanıtacağız ve temsil edeceğiz. Bugün itibariyle Sapanca’da İYİ Parti’nin etkisini daha fazla hissedeceksiniz. Ben ve Yöneticilerimiz fark yaratmak için çok çalışacağız. Yeni İlçe yönetimimiz Sapanca’mıza ve Sakarya’mıza hayırlı olsun, Allah bizleri hemşehrilerimize karşı mahcup etmesin” diye konuştu.
- REKLAM -

Karaca; ‘Yeni Basın Yasası Dayatmadır!’

TGF; “Yeni yasa teklifine göre Basın özgürlüğünü kısıtlayarak Basın Kartları komisyonunda gazetecilerin haklarını savunan meslek örgütlerinin yok sayılması, yeni...