‘Dönene Kadar Benim Ülkem’ Belgeseli Serdivan’da

Diğer Haberler
- REKLAM -

Dönene Kadar Benim Ülkem, belgeseli ile Türkiye’de ve yurtdışında birçok ödül alan yönetmen, futbol yorumcusu ve akademisyen Erdal Hoş, Serdivan Belediyesi Fikir ve Sanat Akademisi’nde gerçekleştirilecek belgesel gösterimi ve söyleşi programında sinemaseverlerle buluşacak.

Serdivan Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; 1998’den bu yana Uluslararası Futbol Federasyonu (FIFA) üyesi olan Filistin’in, ilk resmi karşılaşmasını 2012’de kendi topraklarında yapmasını konu alan belgeselin yönetmeni Hoş’un, gösterimin ardından düzenlenecek söyleşi programında izleyicilerin sorularını cevaplayacağı belirtildi.

Türkiye’nin yanı sıra gösterime girdiği bütün ülkelerde; hikâyesiyle izleyicileri etkileyen belgeselin, 18 Aralık 2021 Cumartesi günü saat 19.00’da Serdivan Belediyesi Fikir ve Sanat Akademisi Konferans Salonu’nda meraklılarıyla buluşacağı ve ücretsiz olan etkinliğe tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.

- REKLAM -

Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir Rehberi Hazırlandı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Ailelere Yönelik “Çocuklar İçin Doğru Oyuncak ve Kitap Nasıl Seçilir” Rehberi Hazırladı.  Rehberde çocukların gelişiminde...