Cumartesi, Aralık 4, 2021

‘Kıymetsizleştirme Çabasından Vazgeçin’

Adapazarı Belediyesi Kasım Meclisinde İYİ Parti’li meclis üyesi Hüseyin Akçalışkan’ın hafif raylı sistemle ilgili sözlerine karşılık Başkan Mutlu Işıksu ‘En son hafif raylı sistem ile ilgili de Ulaştırma Başkanımıza bir dosya sunuldu. Bu çalışmaları bilerek hareket etmenizde fayda görüyoruz” şeklinde cevap verdi.

Adapazarı Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Gündem dışı konuşmalarda söz alan İYİ Parti’li meclis üyesi Hüseyin Akçalışkan şehir merkezinde hafif raylı sistemin olmasını istediklerini belirtti.

Akçalışkan’ın Hafif Raylı Sistem ile ilgili sözlerine Başkan Işıksu, “Şunu da maalesef gözlemliyoruz. Yapılan çalışmaları ve hamleleri görmezden gelerek kıymetsizleştirme ve değersizleştirme çabalarından lütfen vazgeçin. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’nin raylı sistem ve daha modern ulaşım noktasında gerçekten gayretli çalışmaları var. En son hafif raylı sistem ile ilgili de Ulaştırma Başkanımıza bir dosya sunuldu. Bu çalışmaları bilerek hareket etmenizde fayda görüyoruz” diye konuştu.

İlgili Haberler

- REKLAM -