Subaşı: ”Sakarya esnafı sahipsiz bırakılmıştır”

İYİ Parti Sakarya İl Ekonomi Politikaları Başkanı Arda Subaşı, yaptığı yazılı basın açıklamasında Sakarya’nın üvey evlat durumunda bırakılmasına tepki gösterdi.
 
”Beklenen karşılık alınmamıştır”
Subaşı: ”Sakaryamız geçtiğimiz günlerde büyük bir çaba sarf ederek vaka sayılarını eskiye oranla azaltmış fakat göstermiş olduğu özveriye karşı beklediği karşılığı alamamıştır. Vaka sayıları oransal olarak şehrimizin 2  katına varan şehirler normalleşme dönemine girmiş ti.  Sakarya’mız ise yine üvey evlat muamelesi görerek normalleşme  takvimine alınmamıştır” diye belirtti.
 
”Vatandaşı sahipsiz bırakmıştır”
İYİ Parti Sakarya İl Ekonomi Politikaları Başkanı Arda Subaşı, 19 yıldır mevcut yöneticilere gerekli desteği sağlayan Sakarya ve esnafının sahipsiz bırakıldığını belirterek: ” 19 yıldır mevcut yöneticilere gerekli desteği gösteren Sakarya ve esnafımız 1 kez olsun oy verdiklerini yanında görmek istemiş, devlet yönetimini beceremeyen hükümet vatandaşı sahipsiz bırakmıştır. Esnafa sadece övünerek kredi dağıtılmış fakat kredi ödeme zamanı geldiğinde hükümet esnafımızı icra daireleri ile baş başa bırakmıştır. Bir de üstüne bu denli bir haksızlık cebindeki parasıyla beraber sabrını da tüketmiştir ” dedi.
 
”Esnafın her daim yayındayız”

Subaşı: ”Evine ekmek parası götürmek için işyerine müşteri alamayan esnafımız lebaleb dolu kongrelerle yaşadığı duruma isyan etmektedir. Bu şartlar altında esnafımızın bir birlik olup sesini seçilmiş yöneticilere karşı daha gür bir şekilde dile getirmesi gerekmektedir. Biz İYİ Parti olarak esnafımızın dün, bugün ve yarında yanında olmaya devam edeceğiz, ve onların sesi olmaktan asla vazgeçmeyiz ”diye ifade etti.

İlgili Haberler

- REKLAM -