‘İnanıyoruz ki, hemşerilerimiz destekçimiz olacaktır’

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatih Bayramçavuş’u ve heyetini makamında ağırladı. Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından sensörlü el dezenfektanından sonra pedallı el dezenfektanı üretildi.

İnanıyoruz ki, hemşerilerimiz destekçimiz olacaktır

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i, makamında ziyaret eden Okul Müdür’ü Fatih Bayramçavuş, üretmiş oldukları dezenfektan aleti hakkında bilgi verdi. Okul Müdür’ü Bayramçavuş; okul bünyesinde geliştirilen ve üretilen dezenfektan çeşitlerinin öncelikli olarak okul öğrencilerinin hizmetine sunulacağını belirtti. Müdür Bayramçavuş, “Çocuklarımızın gayret ve özverili çalışmalarıyla bu ürünü ortaya çıkardılar. Bu bizler için ayrı bir gurur kaynağı oldu. İnanıyoruz ki Sapancalı, Sakaryalı hemşerilerimizin çocuklarımızın destekçisi olacaktır” şeklinde konuştu.

Öğrencilerimizi tebrik ediyorum

Başkan Özen; “Siz değerli öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Tamamı Sapanca’da ve bizim öğrencilerimiz tarafından üretildiği için ayrıca gurur duyuyorum. Öğrencilerimizin ve sizlerin emek ve tasarımları sayesinde başarılı işler ortaya çıkıyor. Türkiye’deki meslek liselerinin proje ve ürün geliştirme konusunda ileri seviyelerde olduğunu görüyorum. Yerli imkânları kullanarak kendi üretimlerimizi yapmak son derece önemli, Vatan millet duygusuyla yerli üretime herkesin sahip çıkacağına destek olacağına inanıyorum” dedi.

İlçedeki iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır olduklarını belirten okul idaresi sensörlü ve pedallı el dezenfektanı makinesi ihtiyacı olan işletmelerin kendileriyle iletişime geçebileceği bilgisini paylaştılar.

İlgili Haberler

- REKLAM -