Salı, Temmuz 16, 2024

Kadın Girişimciler TOBB Bilgilendirme Semineri’ndeydi

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen Kadın Girişimciler Bilgilendirme Seminerlerinin ilkine katıldı.

TOBB’da gerçekleştirilen Bilgilendirme Seminerine; Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Zehra Dirim, Başkan Yardımcısı Dilek Özel, İcra Komitesi Üyeleri; Nazan Gürsoy ve Özlem Tömekçe iştirak etti.

Seminerin açılış oturumunda TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, kadın girişimcilere hitap ederek, seminer hakkında bilgi verdi.

Kişisel ve kurumsal gelişimin artırılması, girişimciliğin geliştirilmesi, TOBB hizmetlerinin yakından tanınması ve hizmetlerinden daha fazla yararlanılmasına yardımcı olan bilgilendirme seminerleri kapsamında TOBB Kurumsal Yapısı, Türkiye Ekonomisindeki  Gelişmeler, Finansal Yönetim, Protokol Kuralları, TOBB ETÜ Bilgilendirme Sunumu, TOBB’un Girişimcilik Faaliyetleri, Gelir İdaresi Başkanlığı Bilgilendirme Sunumu, E-Ticaret, İş Hayatında İletişim, Küresel Gelişmeler ve Türkiye gibi birçok konuda alanında uzman kişiler tarafından bilgilendirme yapıldı.

İki gün süren program ile ilgili değerlendirmede bulunan SATSO Kadın Girişimciler Kurulu icra Komitesi Başkanı Zehra Dirim, seminerlerin hem bilgilendirme hem de diğer oda-borsaların kadın girişimcilerle kaynaşma, fikir alışverişinde bulunma açısından oldukça yararlı olduğunu belirterek, “Üst Birliğimiz olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin kadın girişimcilere yönelik söz konusu bilgilendirme semineri oldukça verimli geçti. Değerli uzmanların bizlerle bilgilerini paylaştığı, güncel gelişmelerden haberdar olup kendimizi yenilediğimiz bu tür etkinlikler, iş yaşamında ve TOBB hizmetleri nezdinde girişimcilerimizin motivasyonunu da artırmaktadır. Katkı veren herkese teşekkür ederiz.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...