Cuma, Haziran 14, 2024

İlhan Yılmaz: Her an Serdivan için hazırız

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İlhan Yılmaz ilçedeki ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Her an Serdivan için hizmete hazır olduğunu vurgulayan Yılmaz, “AK Parti belediyeciliğinin eser siyaseti anlayışını ilçemizde sürdürmek için her an hizmet düsturuyla hazırız.” dedi.

ETKİN HİZMET

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı olarak ilçedeki vatandaşlarla buluşan Yılmaz, 24 mahalleye etkin hizmet anlayışıyla çalışacağını vurgulayarak, “Biz Serdivan’ımız için önemli bir yola çıktık, ilçemizin çehresini bütünüyle değiştiren AK Parti belediyeciliğinin hizmet kalitesini daha ileriye taşımak için mücadele edeceğiz. 24 mahallemize etkin hizmet götürmek istiyoruz. Her mahallemizi gezerek, buralarda vatandaşlarımızla, esnaflarımızla, gençlerimizle ve kadınlarımızla buluşup konuşuyoruz. Onların hayallerindeki Serdivan için çalışacağımızın sözünü veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...