Pazar, Haziran 16, 2024

Enver Tok’tan Muhtarlara 100. Yıl Hediyesi

- REKLAM -
Diğer Haberler

Serdivan’da görev yapan 24 mahalle muhtarları ile bir araya gelen Enver Tok, muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu. Tok ayrıca muhtarlara cumhuriyetin 100.yılına özel Türk Bayrağı hediye etti.

YEREL YÖNETİMLERİMİZİN MİHENK TAŞI MUHTARLAR

Serdivan’da kanaat önderleri, STK’lar ve AK Parti unsurlarına yönelik ziyaretlerine devam eden Enver Tok, ilçede görev yapan 24 mahallenin muhtarı ile Serdivan Muhtarlar Derneği ev sahipliğinde bir araya geldi. Cumhuriyetin 100.yılı vesilesi ile kendilerinin Cumhuriyet Bayramını kutlayarak muhtarların toplum ve demokrasimiz için önemine değinen Tok, “İlçemizin en ücra köşelerine ulaşabilen halkımıza dokunabilen kılcal damarlar olan yerel yönetimlerimizin mihenk taşı olan ilçemizdeki 24 mahalle muhtarlarımızla bir araya geldik. Kıymetli Muhtarlar Derneği Başkanımız Fikret Can’ın vesilesiyle hem kendilerinin hem de tüm mahalle sakinlerinin Cumhuriyet Bayramlarını kutladık” dedi.

KARŞILIKLI FİKİR ALIŞ VERİŞİ

Ziyarette muhtarlarla karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Tok, “Serdivan’ımızın tüm mahallerinde özveriyle çalışan demokrasinin, kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın yapı taşı olan muhtarlarımızın ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri ile ilgili son yıllarda çok önemli çalışmalar yapılmış. Biz bununla gurur duyduk. Bundan sonra yapılanların nasıl daha iyi olabileceği konusunda da bugün çok değerli fikirlerinizi aldık. Muhtarlarımız bizim için son derece önemlidir” diye konuştu.

CUMHURİYETİMİZ 100 YAŞINDA!

Tok son olarak ise şunları kaydetti: “Büyük Türk Milletinin şanlı ve onurlu mücadelesinin göstergesi olan ve millet egemenliğine dayanan Cumhuriyet’imizin 100. Yılını kutluyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tarihte eşine az rastlanan kahramanlık destanıyla İstiklaline ve istikbaline sahip çıkan Aziz Milletimiz, geçmişte olduğu gibi günümüzde de birlik ve beraberliğini koruyarak birbirine daha sıkı bağlarla bağlanmış ve kenetlenmesini bilmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde “Cumhuriyetimizin 100. Yılında emin adımlarla gururla yürüyoruz. Türkiye Yüzyılına yakışır, Büyük Türkiye hedefiyle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle; İstiklâl mücadelemizin Önderi, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyorum” dedi.

Enver Tok programın sonunda günün anlam ve önemi için Muhtarlarımıza özel hazırlanmış Türk Bayrağı hediye etti.

- REKLAM -
spot_img