Salı, Mayıs 21, 2024

Durmaz: 14 Mayıs’ta büyük bir zafere inancım tamdır

- REKLAM -
Diğer Haberler
Sakarya AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarının yakından tanıdığı, yetişmiş olduğu camiada dava, fikir ve aksiyon adamı olarak tanınan, özellikle sosyal medya platformlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin politikalarına yoğun destek veren paylaşımlarıyla da bilinen Muhammet Durmaz, Adapazarı Belediyesindeki görevinden istifa ederek AK Parti Sakarya Milletvekilliği için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.
 
2009 yılında Adapazarı Belediyesinde görevine başlayan ve sırası ile özel kalem müdürlüğü, basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğü ve başkan yardımcılığı görevlerini üstlenen Durmaz, son olarak da Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun başkanlığında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptı. Durmaz, “Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerini gerçekleştirecek kadroların bir neferi olarak 14 Mayıs 2023 seçimlerinde büyük bir zafer kazanacağımıza inancım tamdır.” ifadelerini kullandı.
 
Muhammet Durmaz Kimdir?
1970 Sakarya-Kaynarca doğumlu olan Muhammet Durmaz, İlahiyat Fakültesi mezunu olup iyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir. Durmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.
- REKLAM -
spot_img

Ulaşımda öğrenciler için ücretsiz seyahat ve indirim meclisten geçti

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın belediye otobüslerinde müjdesini verdiği ilk-ortaokul öğrencileri için ücretsiz ve lise-üniversite-yüksek lisans-doktora öğrencileri için...