Perşembe, Eylül 29, 2022
spot_img

Azerbaycanlı repçi artık 25 milyonluk rekorla gidiyor

Sakarya
açık
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
29 %
2.7kmh
0 %
Per
32 °
Cum
33 °
Cts
32 °
Paz
35 °
Pts
18 °
Diğer Haberler

Temmi hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, yaşadığı yer, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen güzel isim Temmi aslen Azerbaycan’lıdır, günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte Azerbaycan’da sürdürmektedir.  Odlar Yurdu Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Çok küçük yaşlardan itibaren profesyonel olarak müzikle uğraşmaya başlamıştır. Henüz 6 yaşında iken ilk kez sahneye çıkmış, 11 sene piyano eğitimi almıştır. Ayrıca vokal ve muğam eğitimleri de almıştır.

Azerbaycanlı repçi artık 25 milyonluk rekorla gidiyor Temmi hakkında merak edilen müzik kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, yaşadığı yer, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri. 1996 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen güzel isim Temmi aslen Azerbaycan’lıdır, günümüzde yaşantısını ailesi ile birlikte Azerbaycan’da sürdürmektedir. Odlar Yurdu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Çok küçük yaşlardan itibaren profesyonel olarak müzikle uğraşmaya başlamıştır. Henüz 6 yaşında iken ilk kez sahneye çıkmış, 11 sene piyano eğitimi almıştır. Ayrıca vokal ve muğam eğitimleri de almıştır. Eğitim aldığı dönemlerde orkestralar eşliğinde sahne alan genç isim, 16 yaşında “Azerbeycanın Sesi” adlı yarışmasına katılmış ve en başarılı, yarışmanın unutulmaz ismi olmuş ve ülkesinde popülerlik kazanmıştır. kısa sürede Azerbaycan’da en önde olan televizyon programlarına konuk olmuştur. Kendisine ait 5 bestesi ile besteci kimliğini de gözler önüne seren güzel isim, geçmiş dönemde çıkardığı Kaş isimli klip ile ülkesinde bomba etkisi yaratmış, çok kısa bir zamanda 25 000 000+ tıklama kazanmıştır. https://www.youtube.com/watch?v=VwKDLC45nto

Eğitim aldığı dönemlerde orkestralar eşliğinde sahne alan genç isim, 16 yaşında “Azerbeycanın Sesi” adlı yarışmasına katılmış ve en başarılı, yarışmanın unutulmaz ismi olmuş ve ülkesinde popülerlik kazanmıştır. kısa sürede Azerbaycan’da en önde olan televizyon programlarına konuk olmuştur. Kendisine ait 5 bestesi ile besteci kimliğini de gözler önüne seren güzel isim, geçmiş dönemde çıkardığı Kaş isimli klip ile ülkesinde bomba etkisi yaratmış, çok kısa bir zamanda 25 000 000+ tıklama kazanmıştır.

- REKLAM -

Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan SATSO Organ Seçiminde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden aday olan Murat Ekşi, Sakarya’nın önemli...