Pazartesi, Kasım 28, 2022
spot_img

SAÜ’den #kırsaldayız Sergisi

Sakarya
kapalı
9.1 ° C
9.1 °
9.1 °
74 %
0.6kmh
100 %
Pts
9 °
Sal
13 °
Çar
15 °
Per
17 °
Cum
17 °
Diğer Haberler

Yayın Tarihi:

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Görsel İletişim Tasarımı Anasanat Dalı yüksek lisans öğrencisi Mine Gülşen’in hazırladığı #kırsaldayız sergisi çevrim içi ortamda görücüye çıktı.

2019 yılında Fotoğraf ve Temsil Sınırları dersi kapsamında hazırlanan sergi, Doç. Dr. Suzan Orhan danışmanlığında gerçekleştirildi. Sakarya’nın Adapazarı ilçesine bağlı Acıelmalık Mahallesi ve Kocaeli’nin İzmit ilçesine bağlı Solaklar köyü  çalışma alanlarını konu edinen bu projede, köylerde sınırlı çevrelerde sosyalleşen insanların günlük yaşamlarında teknolojiyi ve sosyal medyayı hangi amaçla ve nasıl kullandıklarına odaklanılıyor.

Mine Gülşen’in “#kırsaldayız” çevrim içi fotoğraf sergisi 25 Nisan ve 9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

2. Karma Seçkiler Sergisi Açılıyor

Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Arş. Gör. Dr. Semih Oduncu ’nun özgün çalışmalarından oluşan kişisel sergisi 25 Nisan tarihinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sanatseverlerle buluşacak.

İlki Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Merkezinde açılan serginin devamı olan 2. Karma Seçkiler Sergisi 29 Nisan tarihine kadar ziyaretçilerine açık olacak.

- REKLAM -
spot_img

Sakarya’nın yeşilini korumak için eğitim verilecek

Büyükşehir Belediyesi ve Orman Mühendisleri Odası ortaklığında kent içi alanlarda kamu personellerine ve orman mühendislerine budama tekniği eğitimi verilecek....