Diş estetiği hakkında bilmeniz gerekenler

Diğer Haberler
- REKLAM -

Dişlerimizin sağlıklı olması kadar estetik bir görüntüye sahip olması da çok önemlidir. Çünkü dişlerin genel görünümündeki bazı sorunlar insanların sosyal hayatlarına çok önemli derecede bir etki edecektir. Sağlıklı olduğu kadar göze hoş görünen ve güldüğünüz de göz alıcı bir parlaklığa sahip olan dişler yaşamınıza pozitif bir etki katacaktır. Bunun Tam aksine sağlıksız olması ile birlikte sarı ve yapısal bozukluğa sahip olan dişler psikolojik açıdan olumsuz bir etki yaratacaktır. Bu nedenle diş estetiği en az diş sağlığı kadar önemli bir olgudur. Diş yapısından ve dişlerinin renginden rahatsız olan herkesin bir uzman kontrolünde diş estetiği yaptırması önerilmektedir.

Eğer mevcut diş yapınızda bozukluklar varsa, dişlerinizin bazı bölgelerinde kırıklar oluşmuş ve bunlar gözle görülen bir halde ise ya da dişlerinizin arasında renk ve seviye farkı varsa bu tür sorunların tek çözümü diş estetiği olacaktır. Dişlerinde çapraşıklık bulunan ve dişleri arasında boşluklar olan herkes diş estetiği yaptığı bilmektedir.

Diş estetiği uygulamaları

Diş estetiği denildiğinde bu kapsamda birçok farklı uygulama yer almaktadır, diş estetiği uygulamaları gülüş estetiği, diş beyazlatma, implant uygulamaları, Porselen lamina uygulamaları, diş eti estetiği gibi birçok alanda yapılmaktadır. Diş estetiği hakkında en geniş bilgi ve içeriklere Asuman.Net Sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Diş sağlığı ve diş estetiği hakkında en doğru bilgiler sitede sizlere sunulmaktadır.

- REKLAM -

Karaca; ‘Yeni Basın Yasası Dayatmadır!’

TGF; “Yeni yasa teklifine göre Basın özgürlüğünü kısıtlayarak Basın Kartları komisyonunda gazetecilerin haklarını savunan meslek örgütlerinin yok sayılması, yeni...