Perşembe, Eylül 29, 2022
spot_img

Cam Su Şişesi Modelleri

Sakarya
açık
28.2 ° C
28.2 °
28.2 °
29 %
2.7kmh
0 %
Per
32 °
Cum
33 °
Cts
32 °
Paz
35 °
Pts
18 °
Diğer Haberler

Cam su şişesi insan sağlığına zararı bulunmaması nedeniyle son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Plastik şişelerin kanserojen özelliğinin bulunması sebebiyle pek çok birey cam şişelere yöneliyor. Cam su şişeleri pek çok firma tarafından üretiliyor. Bu şişelerde farklı desenler kullanılabildiği gibi sade olarak da satışa sunuluyor.

Gerek çocuklar için gerekse büyükler için üretimi gerçekleştirilen cam su şişesi farklı boyutlarla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Ayrıca cam su şişelerinde renk seçenekleri de buluyor. Kişiler kendi zevklerine göre şeffaf ve ya renkli cam su şişelerini tercih edebiliyor. Bunun yanı sıra bu şişeler sadece su koymak için değil meyve suyu koymak için de oldukça elverişli ürünler arasında yer alıyor.

Cam Su Şişesi Fiyatları

Cam su şişesi ekonomik ürünlerdir. Bütçe dostu olan bu ürünler sağlık açısından da oldukça elverişlidir. Fiyat farklılıkları oldukça az görülmektedir. Fakat cam su şişelerinde fiyatları en çok etkileyen unsur şişelerin boyut ve kapasiteleridir. Sizler de https://www.madamecoco.com/surahi-ve-siseler/ sitesinden bu ürünlere göz atabilirsiniz.

- REKLAM -

Burak Erken, Murat Ekşi’nin Listesinden Seçime Giriyor

3 Ekim’de gerçekleştirilecek olan SATSO Organ Seçiminde Beyaz Liste ile 34. Meslek Komitesinden aday olan Murat Ekşi, Sakarya’nın önemli...