Çarşamba, Şubat 8, 2023
spot_img
spot_img

Kocaeli’nin Sevilen Sosyal Medya Danışmanı Umut Eroğlu

- REKLAM -
Diğer Haberler

Kocaeli’nin tanınan ve sevilen sosyal medya danışmanı Umut Eroğlu geçtiğimiz bir yıl içinde Kocaeli ve çevre illerde gönüllü olarak sosyal medya hesapları çalınan kişilere yardım etmiştir.Kocaeli halkına üç yıldır aktif bir şekilde yardım eden Umut Eroğlu Türkiye’nin çoğu ilinde şirketler ve kişiler tarafından tanınmıştır.Bir dönem yaptığı işlerden ücret yerine belirlediği Sma Hastası bebeklere destek verilmesini ve dekontun iletildiği takdirde yardım edeceğini söylemiştir.Kocaeli İzmit ilçesinde çok sayıda seyyar esnafa maddi desteklerde bulunmuştur.Umut Eroğlu sosyal medya danışmanlığı dışında bir kesim tarafından yardımseverligi ile tanınmıştır.

Sosyal Medya Uzmanı Umut Eroğlu Kimdir?
Küçük yaşlardan itibaren internete ve internet ortamlarına ilgi duyan ve şuan ki zamanda isminden sıkça bahsedilen Umut  Eroğlu 20.07.2002 yılında Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde doğmuştur lise eğitimine kadar Ankara Sincan’da yaşamıştır.
Lisenin ilk senesini Gazi Mesleki Teknik Anadolu Lisesinde tamamlayan Umut Eroğlu lise öğrenimini Kocaeli’nde Yenikent Anadolu Lisesinde okuyarak bitirmiştir. Şuan ki eğitim hayatı tam olarak bilinmemektedir.

Umut Eroğlu Nasıl tanınmıştır?

Umut Eroğlu sosyal medya platformlarında 8 yaşlarından beri aktif olarak varlığı bulunmaktadır.Belirli bir döneme kadar kendi ismi yerine takma bir isim kullanmakta idi bu isim ile yabancı haber bültenlerinde yer alıyordu fotoğrafı ve gerçek kimliği asla deşifre olmadı.Umut Eroğlu ilk olarak İsrail ve İtalya ülkesindeki Türk karşıtı olan kişilere yönelik bir saldırı başlatmış ve başarılı olmuştur. 2018-2019 döneminde tüm hesaplarını kapatıp kendi kimliği ile bir yeni hesap açtı ve sevenlerine “Artık sizlere sosyal medya da yardım edeceğim eski işlerime son verdim ” açıklamasında bulundu

Umut Eroğlu 2020 yılında Marmara’nın bir çok şehrinde tanınan bir sima olmuştur. Geçtiğimiz aylarda Kocaeli ve çevre illerde dolandırıcılık vakası artmıştı ve 600 kişiyi geçkin kişi dolandırıldı Umut Eroğlu gönüllü olarak ücretsiz bir şekilde gece gündüz demeden yardımcı oldu ve hesaplarını kurtardı.Kocaeli halkının bir çoğu Umut Eroğlu’nu tanıyor ve sosyal medyada onun gibiler sayesinde daha güvendeyiz sözünü söylüyorlardı.

Umut Eroğlu’nun hizmetleri nelerdir?
Umut Eroğlu sosyal medyada genel olarak her sorunu çözmektedir.Genel olarak bilinen hizmetleri şunlardır;

1-Sosyal Medya Yönetimi
2-Web Sitesi Kurulumu
3-Web Sitesi Güvenliği
4-Sosyal Medya Platform Hizmetleri
5-Sosyal Medya Hesap Güvenliği
6-Proje Yorumlamak
………

Umut Eroğlu bu genel bilinenden daha çok hizmet sunmaktadır.Umut Eroğlu her konuda güvenilir ve aşırı kişisel bilgi gizliliğine önem verir saygılı ve güzel çalışması ile çoğu şirketlerin sevilen çalışanı olmuştur.
Umut Eroğlu sosyal medya hesabı: www.instagram.com/umeroglu

- REKLAM -

TÜGVA’dan Afet Bölgesine Enerji İstasyonu

SAKARYA - Merkez üssü Kahramanmaraş olan, kalplerimizi ve dünyayı sarsan, son derece yıkıcı şiddetteki depremlerin yaşandığı afet bölgesine Türkiye...