İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftalık Spor Faaliyet Programı yayınlandı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 22-28 Şubat 2020 tarihleri arası Haftalık Spor Faaliyet Programı yayınlandı.

HAFTALIK PROGRAM  ( 22-28 Şubat 2020)
22-23 Şubat 2020 
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 09.00 Grekoromen-Serbest Küçükler Güreş İl Seçmesi
22 Şubat 2020 Cumartesi
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri
Saat 14.00 Sakaryaspor A.Ş. – Tuzla Spor A.Ş. 
(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)
23 Şubat 2020 Pazar
Erenler Stadı
Saat 12.00 Sakarya Ankaspor Bayan Futbol Kulübü-Pendik Çamlık Spor 
(Kadınlar Futbol 3.Ligi)
Karaman Spor Tesisleri
Saat 12.00 Ozanlar Gücü Spor-Düzce Kadın Futbol Spor
(Kadınlar Futbol 3.Ligi)
Yeni Sakarya Atatürk Stadı
Saat 13.30 Sakaryaspor A.Ş. – Bandırmaspor
(TFF 2.Lig Beyaz Grup 25. Hafta Müsabakası)
Arifiye Sahası
Saat 14.00 Arifiye Kalaycı Spor-Zaferspor 
(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)
Kütahya Tavşanlı Ada Stadı
Saat 14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Pamukova 1968Spor
(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)
Bursa Atıcılar 3 Nolu Çim Saha
Saat 14:00 Bursa Gülbahçe-Hendekspor
(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 9. Grup 19.Hafta Müsabakası)
24 Şubat 2020 Pazartesi
Akyazı Spor Salonu
Saat 18.30 Gelişim Spor (A)-Akyazı Eğitim Spor
Saat 20.30 Gelişim Spor (B)-Boybeyi Spor
(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)
26 Şubat 2020 Çarşamba
Atletizm Pisti
Saat 11.00 Atletizm Geliştirme Projesi İl Seçmesi
Sakarya Spor Salonu 
Saat 17.00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-Botaş Gelişim
(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi) 
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 18.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları
Saat 20.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Yarı Final Müsabakaları
27 Şubat 2020 Perşembe
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 18.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği 3.lük Müsabakası
Saat 20.30 Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği Final Müsabakası
28 Şubat 2020 Cuma
Akyazı Spor Salonu 
Saat 18.30 Gelişim Spor (B)-Boybeyi Spor 
Saat 20.30 Gelişim Spor (A)-Akyazı Eğitim Spor
(Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

OKUL SPORLARI ( 22-28 Şubat 2020 )
24 Şubat 2020 Pazartesi
Sakarya Spor Salonu
Saat 10.00 Özel Ada Anka O.O. – Taraklı O.O.
Saat 12.00 İstiklal O.O. – Geyve Alifuatpaşa O.O. 
Saat 13.00 Aşağıdere O.O.- Sait Faik Abasıyanık O.O.
(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10.00 Sait Faik A. O.O. – Hızırtepe O.O. 
Saat 11.00 Fatmahanım O.O. – Karasu Yassı Geçit O.O. 
Saat 12.00 Mevlana İ.H.O.  – Sait Faik Abasıyanık O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Saat 13.00 Ali Fuatpaşa O.O.  – Serdivan İ.H.O.  
Saat 14.00 Özel Saü Vakfı O.O. – Mithatpaşa O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Erenler Stadı
Saat 10.00 C Grubu 1.’si-A Grubu 1.’si 
Saat 11.30 D Grubu 2.’si-E Grubu 2.’si
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10.00 C Grubu 2.’si-A Grubu 2.’si  
Saat 11.30 D Grubu 1.’si-E Grubu 1.’si
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 09.30 Ahmet Akkoç O.O. -Özel Mefkure O.O. 
Saat 10.00 Özel Doğa O.O. – Sait Faik Abasıyanık O.O. 
Saat 11.00 Akarca TFK O.O. -Özel Asaf Altınküre O.O. 
(Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği)
Saat 11.30 Özel Bilnet O.O. – Özel Mefkure O.O. 
Saat 12.30 Ahmet Akkoç O.O.- Ö. Erenler Güneş O.O. 
Saat 14.00 Özel Mefkure O.O. – Özel Şahin O.O. 
(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 12.00 Şehit Üst. S. Esedoğlu And.L.  – Şehit Yılmaz Ercan And.İ.H.L. 
Saat 13.00 Özel Final Akademi And.L. – Serdivan Farabi MTAL
(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)
25 Şubat 2020 Salı
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10.00 Serdivan Anadolu Lisesi – Serdivan Farabi MTAL
(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)
Atatürk Spor Salonu
Saat 09.30 Adapazarı A.İ.H.L.Tansu Çiller MTAL 
Saat 11.00 SATSO MTAL -Fikret İsmet Aktekin And. L. 
Saat 12.30 Özel Yankı And.L.-İMKB Sakarya MTAL  
Saat 14.00 Vali M. Cahit Kıraç And.L.-Necmettin Erbakan  Fen L. 
(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi)
Sakarya Spor Salonu
Saat 10.00 Namık Kemal O.O. – Sabihanım O.O. 
Saat 11.00 Prof. Osman Öztürk O.O. – Geyve Gazipaşa O.O.
Saat 12.00 Akyazı Atatürk O.O. – Yücel Ballık O.O. 
(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10.00 G Grubu 2.’si – F Grubu 2.’si
Saat 11.00 B Grubu 1.’si – C Grubu 2.
Saat 12.00 D Grubu 1.’si-E Grubu 2.’si 
Saat 13.00 E Grubu 1.’si -B Grubu 2.’si
Saat 14.00 C Grubu 1.’si- D Grubu 2.’si
Saat 15.00 F Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Erenler Stadı
Saat 10.00 Ali Dilmen And. L. – Şen Piliç MTAL 
Saat 11.30 Arifiye And. İ.H.L. – Prof. Dr. Tansu Çiller MTAL
Saat 13.00 Yenikent And. İ.H.L. – Özel Adapazarı Kale MTAL
(2. Küme Genç  Erkekler Adapazarı  Futbol)
26 Şubat 2020 Çarşamba
Erenler Stadı
Saat 10.00 Vali Mustafa Cahit Kıraç And. L. – Ali Dilmen And. L. 
(2. Küme Genç  Erkekler Erenler  Futbol)
Saat 11.30 Arifiye And. İ.H.L. – Özel Adapazarı Kale MTAL 
Saat 13.00 Prof. Tansu Çiller MTAL – Yenikent And. İ.H.L. 
(2. Küme Genç  Erkekler Adapazarı  Futbol)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10.00 A -1 / B – 2 
Saat 11.00 B – 1 / A – 2 
(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)
Saat 12.00 Şehit  Üst. Selçuk Esadoğlu And.L. – Serdivan Farabi MTAL 
Saat 13.00 Şehit Yılmaz Ercan And. İ.H.L. – Özel Final Akademi And.L.
(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10.00 B Grubu 2.’si  – C Grubu 2.’si
Saat 11.00 C Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si
Saat 12.00 Özel TED O.O. -Geyve And. İ.H.L.
Saat 13.00 Yenigün O.O. – Hızırtepe O.O.
(Okul Sporları Küçük Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Sakarya Spor Salonu
Saat 10.00 C Grubu 2.’si- D Grubu 2.’si 
Saat 11.00 A Grubu 2.’si – F Grubu 1.’si
Saat 12.00 E Grubu 2.’si – B Grubu 2.’si
Saat 13.00 F Grubu 2.’si – E Grubu 1.’si 
(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)
22-23-24 Şubat 2020
Sakarya Kent Park
Saat 09.00 – 18.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği Haritanın Güncellenmesi
25-26 Şubat 2020 
Sakarya Kent Park
Saat 09.00 – 18.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği Parkurun Hazırlanması
27 Şubat 2020 Perşembe
Sakarya Kent Park
Saat 09.30 Okul Sporları Tüm Kategoriler Oryantiring İl Birinciliği
Sakarya Spor Salonu
Saat 10.00 A Grubu 1.’si  – C Grubu 2.’si 
Saat 11.00 B Grubu 1.’si – A Grubu 2.’si
Saat 12.00 C Grubu 1.’si – E Grubu 2.’si
Saat 13.00 D Grubu 1.’si  – F Grubu 2.’si
(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10.00 A Grubu 1.’si  – G Grubu 2.’si 
Saat 11.00 B Grubu 1.’si  – E Grubu 2.’si
Saat 12.00 C Grubu 2.’si – D Grubu 1.’si
Saat 13.00 E Grubu 1.’si  – D Grubu 2.’si
Saat 14.00 B Grubu 2.’si – C Grubu 1.’si
Saat 15.00 G Grubu 1.’si  – F Grubu 1.’si
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu
Saat 09.30 Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği Mağluplar Final
Saat 11.00 Okul Sporları Küçük Kızlar Basketbol İl Birinciliği Final
Saat 12.00 Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Mağluplar Final
Saat 13.30 Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği Final
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10.00 2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol  Final Mağluplar
Saat 11.00 2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol Final
Saat 12.00 Şehit Üst. Selçuk Esedoğlu And.L. – Ö.Final Akademi And. L.
Saat 13.00 Serdivan Farabi MTAL – Şehit Yılmaz Ercan A.İ.H.L.
(2. Küme Genç Kızlar Serdivan  İlçesi Voleybol)
25-26-27 Şubat 2020
Masa Tenisi Antrenman Salonu
Saat 10.00 Okul Sporları Yıldız 1. ve 2. Küme (Merkez İlçe) Masa Tenisi İl Birinciliği 
25-26-27 Şubat 2020 
Ekrem Karaberberoğlu Tesislerinin
 Yanındaki Atletizm Pisti
Saat 10.00 Okul Sporları Gençler Bocce İl Birinciliği 
27 Şubat 2020 Perşembe 
Erenler Stadı
Saat 10.00 1. Grup 1.’si – 2. Grup 2.’si 
Saat 11.30 2. Grup 1.’si – 2. Grup 2.’si
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
28 Şubat 2020 Cuma
Yenikent Spor Salonu
Saat 10.30 A Grubu 1.’si-B Grubu  2.’si
Saat 11.30 B Grubu 1.’si -C Grubu 1.’si
(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Sakarya Spor Salonu
Saat 10.00 D Grubu 2.’si – A Grubu 1.’si 
Saat 11.00 F Grubu 1.’si – B Grubu 1.’si
Saat 14.00 B Grubu 2.’si  – C Grubu 1.’si
Saat 15.00 E Grubu 1.’si  – D Grubu 1.’si
(Okul Sporları Küçük Erkek Futsal İl Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 09.30 A / 1 – B / 2 
Saat 10.30 B / 1 – A / 2 (2. Küme Genç Erkekler Adapazarı İlçesi  Voleybol)

OKUL SPORLARI İLÇELER
24 Şubat 2020 Pazartesi
Karasu Spor Salonu
Saat 10.00 Yassıgecit O.O.-Sezi Eratik O.O. 
Saat 11.00 Karasu İmam Hatip O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O. 
(2. Küme Küçük Kızlar Futsal)
Saat 12.00 Namık Kemal İ.H.O.-Karasu İmam Hatip O.O. 
Saat 13.00 Karapınar O.O.-Yassıgecit O.O.
Saat 14.00 Şehit Oktay Demirci O.O.-Şehit Ferhat Sözer O.O.
(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)
Geyve Spor Salonu
Saat 10.30 Şehit Atanurbulut O.O. – Atatürk O.O. 
(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)
Saat 11.30 Kız İmamhatip O.O. – Doğantepe Şehiterkaneren Yatılı Bölge O.O. 
Saat 12.30 Cumhuriyet O.O. – Şehit Atanurbulut O.O.
(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)
25 Şubat 2020 Salı
Geyve Spor Salonu
Saat 10.30 A – 4  /  A – 2 
Saat 11.30 A – 5  /  A – 1
Saat 12.30 A – 4  /  A – 2
Saat 13.30 A – 5   / A – 1
(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)
Karasu Spor Salonu
Saat 10.00 Atatürk Anadolu Lisesi-Karadeniz MTAL 
Saat 11.00 Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.-Karasu Anadolu Lisesi 
(2. Küme Genç Kızlar Futsal)
Saat 12.00 Atatürk Anadolu Lisesi- Anadolu İmam Hatip Lisesi 
Saat 13.00 Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.- Şehit Hasan Keleş MTAL
(2. Küme Genç Erkekler Futsal)
26 Şubat 2020 Çarşamba
Geyve Spor Salonu 
Saat 10.30 Sultan Beyazıt İmam Hatip O.O. – Şehit Atanur Bulut O.O.  
(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)
Saat 11.30 Gazipaşa O.O. – Şehit Atanurbulut O.O.
Saat 12.30 Kız İmamhatip O.O. – Cumhuriyet O.O.
(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)
Sapanca Spor salonu 
Saat 10.00 Alaçam Ortaokulu – Kemalettin Samipaşa Ortaokulu 
Saat 11.15 Bilgin Özkaynak Ortaokulu – Sinan Göksun Ortaokulu 
(2. Küme Küçük Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)
Saat 12.30 Alaçam Ortaokulu – Kemalettin Samipaşa Ortaokulu 
Saat 13.45 Bilgin Özkaynak Ortaokulu – Sinan Göksun Ortaokulu
(2. Küme Yıldız Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)
Saat 14.30 Sapanca Anadolu Lisesi (A) – Sapanca Lokman Hekim MTAL
(2. Küme Genç Erkek  Sapanca İlçesi Basketbol)
Karasu Spor Salonu
Saat 10.00 Fatih S. Mehmet O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O.
Saat 11.00 Yassıgeçit O.O.-Sezi Eratik O.O.
Saat 12.00 Şehit F. Sözer O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.
Saat 13.00 Yuvalıdere O.O.-Kızılcık O.O.
(2. Küme Küçük Erkekler Futsal)
27 Şubat 2020 Perşembe
Geyve Spor Salonu
Saat 10.30 A – 3 / A – 1
Saat 11.30 A – 4 / A – 5
(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)
Saat 12.30 A – 3 / A – 1
Saat 13.30 A – 4 / A – 5
(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)
Karasu Spor Salonu
Saat 10.00 Şehit Serkan Sağır O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.  
Saat 11.00 Mehmet Akif Ersoy O.O.-Yassıgeçit O.O. 
(2. Küme Küçük Kızlar Futsal)
Saat 12.00 Sezi Eratik O.O.-Karasu İmam Hatip O.O. 
Saat 13.00 Yassıgecit O.O.-Fatih Sultan M. O.O. 
Saat 14.00 Şehit Ferhat Sözer O.O.-Kızılcık O.O. 
(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)
28 Şubat 2020 Cuma
Karasu Spor Salonu
Saat 10.00 Sezi Eratik O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O. 
Saat 11.00 Kurudere O.O.-Fatih Sultan Mehmet O.O. 
(2. Küme Yıldız Kızlar Futsal)
Saat 12.00 B Grubu 2.’si-C Grubu 2.’si  
Saat 14.00 C Grubu 1.’si -A Grubu 2.’si
(2. Küme Yıldız Erkekler Futsal)
Sapanca Spor Salonu
Saat 09.30 Alaçam Ortaokulu – Sinan Göksun Ortaokulu 
(2. Küme Küçük Erkek Basketbol Sapanca  İlçesi)
Saat 10.45 Kemalettin Samipaşa Ortaokulu – Bilgin Özkaynak Ortaokulu
Saat 11.30 Alaçam Ortaokulu – Sinan Göksun Ortaokulu
Saat 14.00 Kemalettin Samipaşa Ortaokulu – Bilgin Özkaynak Ortaokulu
Saat 15.30 Sapanca MTAL- Sapanca Anadolu Lisesi (A)
(2. Küme Genç Erkek  Sapanca İlçesi Basketbol)

FUTBOL PROGRAM
Süper Amatör Lig A Grubunda 18. Haftanın Programı
23 Şubat 2020 Pazar 
Kocaali Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Kocaali Sahilspor-Çaybaşı Bekirpaşa
Kırkpınar Sahası 
Saat 14.00 Sakarya Kırkpınar-Harmanlıkspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Karasu Aziziyespor-Söğütlüspor
Karaaptiler Sahası
Saat 14.00 Karaaptiler Akınspor-Yeşilyurt Belde
Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri
Saat 14.00 Serdivanspor-Karasuspor

Süper Amatör Lig B Grubunda 18. Haftanın Programı
22 Şubat 2020 Cumartesi
Sapanca Atatürk Stadı
Saat 14.00 Sapanca Gençlikspor-Geyvespor
Erenler Atatürk Stadı
Saat 14.00 S.T.Demirspor-Kazımiyespor
Saat 16.00 Erenlerspor-Arifiyespor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Karapürçekspor-Kocaalispor

1. Amatör Lig A Grubunda 18. Haftanın Programı
22 Şubat 2020 Cumartesi
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 13.30 Alaağaçspor-Hızırtepe Özenspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 17.00 Fırtına G.B. – Yeni Alandüzüspor
Hendek Sentetik Çim Saha
Saat 13.00 Akyazı Akınspor-Yeşiller Gençlik
Söğütlü Stadı 
Saat 14.00 Akartepespor-Limanderespor
Taraklı Sahası
Saat 15.00 Taraklıspor-S. Esentepe Gölspor

1. Amatör Lig B Grubunda 18. Haftanın Programı
22 Şubat 2020 Cumartesi
Kaynarca Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Çınarlık Gençlik-Büyükyanıkspor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Hacımercanspor-Kızılcıkspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 19.00 Akyazıspor-Hendek Boğazspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 13.00 Akyazıgücüspor-Ozanlargücüspor
Mekece Sahası
Saat 14.00 Hayreddinspor-Sakarya TEKspor
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 16.00 O.Harunustaspor-Hanlıköyspor

1. Amatör Lig C Grubunda 18. Haftanın Programı
23 Şubat 2020 Pazar 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Yuvalakspor-Taşkısığıköyüspor
Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Ferizlispor 2011-Sakarya SHÇEK
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Keremalispor-Akova Barışspor
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 13.00 Yağcılarspor-Aşağı Kirazcaspor
Saat 15:00 Kuzulukspor-Hendek Yenimahalle

1. Amatör Lig D Grubunda 18. Haftanın Programı
23 Şubat 2020 Pazar 
Hacıkışla Sahası
Saat 14.00 Altınderespor-Hacıkışlaspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 16.00 Sakarya Caddesi-Yuvalıderespor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 16.00 Taşburunspor-Harbişspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 16.00 Pazarköy Eğitim-Turnalı Telligöl
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Garajlar Taçspor-Kazımpaşa Birlik

U17 Futbol A Liginde 5., 6.ve 7. Haftanın Programı
22 Şubat 2020 Cumartesi
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Karasuspor-Kocaali Sahilspor
Söğütlü Stadı
Saat 16.00 Söğütlüspor-Söğütlü Kalespor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Yazlıkspor-S. Ada Futbol Klb.
Hacıkışla Sahası
Saat 15.00 Hacıkışlaspor-Yeşilyurt Bld. 
24 Şubat 2020 Pazartesi
Arifiye Belediye Kompleksi 
Saat 16.00 Arifiyespor-Akyazı Akınspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha 
Saat 18.00 Erenlerspor-S.T.Demirspor
Saat 19.45 Harmanlıkspor-Sakaryagücüspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 16.00 Karasu Aziziye-Sapanca Akademi
02 Mart 2020 Pazartesi
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziye
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 S.T.Demirspor-Harmanlıkspor
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sapanca Akademi-Arifiyespor

1.Amatör U19 Futbol Ligi Play-Off 7. Hafta Programı
26 Şubat 2020 Çarşamba
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Erenlerspor-Harmanlıkspor
Saat 20.00 Serdivanspor-S.T.Demirspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Sakarya TEK-Kırkpınarspor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 17.00 Arifiyespor-Karasu Aziziye
Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 14.00 Harbişspor-Kocaali Sahil

U15 Futbol Liginde Haftalık Program
27 Şubat 2020 Perşembe 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Erenlerspor-Sakaryagücüspor
Saat 19.30 Serdivanspor-Arifiyespor
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Harmanlıkspor-Pamukova 1968spor
Saat 19.30 Aslan Futbol Klb.-Karasuspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 Akyazı Akınspor-Sakarya TEKspor
Saat 19:30 S. Ada Futbol Klb.-Hendekspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18.00 S.T.Demirspor-Sapanca Akademispor