Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Koludra’dan Korucuk üzerinden İzmit Otoban’a bağlantı yolu önerisi

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Büyükşehir Meclisi Şubat ayı toplantısında söz alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Meclis üyesi Şaban Koludra Korucuk üzerinden İzmit Otoban’a bağlantı yolu yapılmasını önerdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi Şubat ayı toplantısında söz alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Serdivan Belediye Meclis üyesi Şaban Koludra yaptığı konuşmada ‘Şehrin alternatif girişlere ihtiyacı var. Görebildiğim kadarıyla Doğudan batıya doğru bir geçiş planlanan. Ancak bizim Batı’ya doğru çıkışa da ihtiyacımız var Korucuk üzerinden İzmit’teki otaban’a bağlantı düşünülebilinir. Bu bir ihtiyaçtır, o alanın canlandırılması, o alandaki sağlıklı gelişmenin ve şehrin bu stresinin dağıtılması açısından 2000 yılından beri arzulanan buydu. Ama sosyal donatı beraber yürümediği, sorularak yatırım yapılmadığı için onun sancıları yıllardır sürüyor, atıl işyerleri ve benzer şeylerler, böyle bir yolun buraya değer katacak’ dedi.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...