HM Nehir Yemek Yenicami Şubesi Açılıyor

Diğer Haberler
- REKLAM -


HM Nehir Yemek, Yenicami Şubesini Sakaryalıların hizmetine açıyor. Birçok lezzetli yemek çeşidini uygun ve hesaplı fiyatlarla Sakaryalılara sunacak olan Nehir Yemek, Erenler’deki ilk şubesinin ardından Adapazarı’ndaki yeni şubesinin açılışını yapacak.

Yenicami Şubesinde 480 metrekarelik alanı ve 150 kişilik büyük mekanda 12 personeliyle birlikte müşterilerine hizmet verecek. Ayrıca büyük mekanında iftar yemekleri, açılış programları, konferans organizasyonları ve şirket yemekleri düzenlenebilmesinin yanı sıra toplu hazır yemek hizmeti de verecek.

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken HM Nehir Yemek’in fiyat listesi şu şekilde: Tavuk suyu çorba ve mercimek çorbası 2,5 TL, pilav 3 TL, nohut ve kuru fasülye 4 TL, tavuk but haşlama 5,5 TL, İzmir köfte 6 TL, püreli rosto köfte 6 TL, cacık ve türleri 2 TL, dana et haşlama 15 TL ve ağlayan pasta ve emsal pasta türleri 3 TL’den satışa çıkacak.

HM Nehir Yemek, Yenicami Şubesi şubesi açılışı Yenigün Mahallesi Yeni Cami Bulvarı Palmiye İş Merkezi No: 4/5 Adapazarı Sakarya adresinde, 8 Şubat 2020 Cumartesi Günü 15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirecek.

Firma sahibi Halil Boğaçayır, “Yenicami Şubemizin açılışında siz Sakaryalıları aramızda görmekten mutluluk ve onur duyarız” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -

Ata Tohumu Takas Şenliği Düzenlendi

Atatürk İlkokulunun ev sahipliğinde gerçekleştirilen şenliğe katılan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı Adapazarı, Serdivan, Akyazı ve Pamukova...