Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Renkler ve Çizgiler Sergisi Açıldı

- REKLAM -
Diğer Haberler

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Bilgievi kursiyerleri tarafından hazırlanan “Renkler ve Çizgiler” konulu resim ve hat sergisinin açılışını gerçekleştiren Başkan Yardımcısı Çelikel, yoğun emekle hazırlanan eserlerin çok kıymetli olduğunu dile getirerek kursiyerlere teşekkür etti ve sanatseverleri sergiye davet etti.

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü Yağcılar Bilgievi kursiyerleri tarafından Agora Alışveriş Merkezi’nde “Renkler ve Çizgiler” konulu resim ve hat sergisi açıldı. Sergi açılışına, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, AK Partili Meclis Üyeleri Nilgün Akman ve Metin Müftüoğlu, CHP’li Meclis Üyesi Haluk Akbay, Kültür İşleri Müdürü Hazan Kadir Kardaş, Adapazarı Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Akif Özmen, Adapazarı Halk Eğitim Müdür Vekili Sündüz Şimşek ve çok sayıda davetli katıldı.

Çelikel’den Teşekkür

Yağcılar Bilgievi kursiyerleri tarafından açılan resim ve hat sergisini gezen Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, “Adapazarı Belediyesi olarak kültür ve sanatın her alanında düzenlediğimiz etkinliklerle sizlerle buluşuyoruz. Bugün burada Yağcılar Bilgievi Kursiyerlerimizin el emeği göz nuru ile hazırlamış olduğu birbirinden güzel eserleri yaptığımız açılış ile hemşehrilerimizin beğenisine sunmuş bulunuyoruz. Bu serginin hazırlık aşamasında emeği geçen Halk Eğitim Müdürlüğü hocalarımız Gürkan Eren ve Nevin Özbağ’a kurslarımıza verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz.” dedi. Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Çelikel sergi açılışı sonrası günün anısına Halk Eğitim Müdür Vekili Sündüz Şimşek ve hat sergisi hocası Gürkan Eren’e hediye takdim etti.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...