İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Haftalık Spor Programı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 01-07 Şubat 2020 tarihleri arasında yapılacak sportif faaliyetlere ilişkin programı yayınladı.

HAFTALIK PROGRAM  ( 01-07 Şubat 2020)
1 Şubat 2020 Cumartesi
Erenler Çaybaşı Spor Salonu
Saat 09:00 15 Temmuz Kurtuluş Minik-Yıldız Judo Turnuvası
Geyve Atatürk Spor Salonu
Saat 09:00 Karate İl Turnuvası
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri
Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. – Belediye Derince Spor
(Bölgesel Gelişim U17 Futbol Ligi)
2 Şubat 2020 Pazar
Erenler Stadı
Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol Kulübü-Tuzla Sahil Spor Spor
(Kadınlar Futbol 3.Ligi)
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Edirnespor
(Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi )
Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu
Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş. – Tuzlaspor A.Ş. (TFF 2.Lig)
Hendek Atatürk Stadı
Saat 14:00 Hendek Spor-Pamukova 1968Spor
(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)
3 Şubat 2020 Pazartesi
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Anadolu Basket-Sakarya B.Ş.B.
Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Basket 
(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)
4 Şubat 2020 Salı
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Anadolu Basket (B)-Anadolu Basket (A) 
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 18.30 Sakarya Voleybol (A)-Atılgan Spor
(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)
Saat 19:45 Gençlik Merkezi – Antspor
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 20:30 Gelişim Spor (A)-Sakarya Voleybol (B)
(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)
5 Şubat 2020 Çarşamba
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Anadolu Basket (A)-Gençlik Merkezi 
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 18:15 Anadolu Basket-Tıbbiyeliler 
(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)
Saat 19:45 Sakarya B.Ş.B.-Sakarya Basket
(Büyük Erkekler Basketbol Ligi)
Saat 19:45 Antspor-Anadolu Basket (B)
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
6 Şubat 2020 Perşembe
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Anadolu Basket (B)-Gençlik Merkezi
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 18:30 Boybeyi Spor-Atılgan Spor
(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)
Saat 19:45 Antspor-Anadolu Basket (A) 
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 20:30 Akyazı Eğitim Spor-Karasu Kuzey G.S.K. 
(Küçük Kızlar Voleybol Ligi)
7 Şubat 2020 Cuma
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:15 Anadolu Basket (A)-Anadolu Basket (B)
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 18:30 Olimpik Akademi-Boybeyi
(Yıldız Erkekler Voleybol Ligi)
Saat 19:45 Antspor-Gençlik Merkezi
(U-16 Kızlar Basketbol Ligi)
Saat 20:00 Sakarya Spor Lisesi S.K.-Gençlik Merkezi G.S.K.
(Yıldız Erkekler Voleybol Ligi)

OKUL SPORLARI ( 01-07 Şubat 2020 )
03-4-5 Şubat 2020
Arifiye STK Gölbaşı Tesisleri
Saat 09:30 Okul Sporları Gençler Tenis İl Birinciliği
03-04-05-06 Şubat 2020
Atatürk Spor Salonu 
Saat 10:00 Okul Sporları Genç B Erkekler Basketbol Grup Müsabakaları 
03-04-05 Şubat 2020
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10:00 Okul Sporları Genç B Kızlar Basketbol Grup Müsabakaları 
3 Şubat 2020 Pazartesi
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 B Grup 2.’si – C Grup 2.’si 
Saat 11:00 C Grup 1.’si – A Grup 2.’si 
(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Saat 12:00 1.Grup 1.’si – 7. Grup 1.’si 
Saat 13:00 3.Grup 1.’si- 5.Grup 1.’si 
Saat 14:00 2.Grup 1.’si – 8.Grup 1.’si 
Saat 15:00 4.Grup 1.’si – 6.Grup 1.’si
(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
4 Şubat 2020 Salı
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 A Grup 1.’si – B Grup 2.’si  
Saat 11:00 B Grup 1.’si – C Grup 1.’si  
(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Saat 12:00 1.Grup 1.’si – 5.Grup 1.’si  
Saat 13:00 7. Grup 1.’si – 3.Grup 1.’si 
Saat 14:00 2.Grup 1.’si – 6.Grup 1.’si 
Saat 15:00 8.Grup 1.’si – 4.Grup 1.’si
(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Erenler Suni Saha
Saat 10:00 C Grubu 2.’si – D Grubu 2.’si 
Saat 11:00 A Grubu 2.’si – F Grubu 1.’si
Saat 12:00 E Grubu 2.’si – B Grubu 2.’si
Saat 13:00 F Grubu 2.’si – E Grubu 1.’si
(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
5 Şubat 2020 Çarşamba
Erenler Stadı
Saat 10:00 Aydın Gürdamar O.O. – Vali Mustafa Uygur O.O.
Saat 11:30 Nazmiye Ömer Sözen O.O. – Söğütlü 15 Temmuz O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10:00 Hakkı Demir O.O.- Karasu Sezi Eratik O.O. 
Saat 11:30 Şht. Mahmutbey O.O.- M. Kemal Atatürk O.O. 
Saat 13:00 Yenigün O.O. – Prof. Osman Öztürk O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 Yücel Ballık O.O. – Arif Nihat Asya O.O. 
Saat 11:00 İstiklal O.O.- Aykut Yiğit O.O.
Saat 12:00 Özel Bilnet O.O. – Akşemsettin O.O.
Saat 13:00 Nuribayar O.O. – Cengiz Topel O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
6 Şubat 2020 Perşembe
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10:00 Özel Ted O.O. – Zübeydehanım O.O.
Saat 11:30 Özel Enka O.O. – Özel SAÜ Vakfı O.O.
Saat 15:00 Özel Erenler Güneş O.O. – Ahmet Akkoç O.O.
(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
Erenler Suni Saha
Saat 10:00 A Grubu 1.’si-D Grubu 2.’si 
Saat 11:00 B Grubu 1.’si-F Grubu 1.’si
Saat 12:00 C Grubu 1.’si-B Grubu 2.’si
Saat 13:00 D Grubu 1.’si -E Grubu 1.’si
(Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 C Grubu 2.’si – A Grubu 1.’si
Saat 11:00 A Grubu 2.’si – B Grubu 1.’si
(Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Saat 12:00 1. Grup 1.’si- 3. Grup 1.’si
Saat 13:00 5. Grup 1.’si- 7. Grup 1.’si
Saat 14:00 2. Grup 1.’si- 4. Grup 1.’si
Saat 15:00 6. Grup 1.’si – 8. Grup 1.’si
(Okul Sporları Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği)
06 – 07 Şubat 2020
Sakarya Spor Salonu
Saat 10:00 Okul Sporları Eskrim Tüm Kategoriler İl Birinciliği 
Sapanca Spor Salonu
Saat 10:00 Okul Sporları Yıldızlar Badminton İl Birinciliği 
7 Şubat 2020 Cuma
Yenikent Spor Salonu
Saat 09:30 Özel Ada Anka O.O. – Mevlana İ.H.O.O. 
Saat 10:30 Kaynarca Mimar Sinan O.O. – Ali Fuatpaşa O.O.
Saat 11:30 Hakkı Demir O.O. – Özel Saü Vakfı O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 09:30 75. Yıl Cumhuriyet MTAL- Sakarya Cevat Ayhan Fen L. 
Saat 10:30 Şht. Hakan Bayram AİHL. – Özel Final Akademi And. L. 
Saat 11:30  Arifiye MTAL – Vali M. Cahit Kıraç And.L.
(2. Küme Genç Erkekler Voleybol Adapazarı İlçesi)
Erenler Stadı
Saat 10:00 Ahmet Akkoç O.O. – Karapürçek Atatürk O.O. 
Saat 11:15 Ferizli Hatice Aslan O.O. – Üzehir Garih O.O.
Saat 14:00 Akyazı Paris O.O. – Mithatpaşa O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10:00 Hacı Emine Oba O.O. – Yunus Çiloğlu O.O. 
Saat 11:15 Aydın Gürdamar O.O. – Söğütlü 15 Temmuz O.O.
Saat 14:00 Vali Mustafa Uygur O.O. – Nazmiye Ömer Sözen O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)
Atatürk Spor Salonu 
Saat 09:30 Özel Ted O.O. – Zübeydehanım O.O. 
Saat 11:00 Özel Enka O.O. – Özel Saü Vakfı O.O.
Saat 14:00 Özel Erenler Güneş O.O. – Ahmet Akkoç O.O.
(Okul Sporları Küçük Erkekler Basketbol İl Birinciliği)
07-08-09 Şubat 2020
Sakarya Yüzme Havuzu 
Saat 09:00 Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği 
Sakarya Spor Salonu (Atıcılık Salonu)
Saat 10:00 Okul Sporları Yıldız-Genç Atıcılık İl Birinciliği 

FUTBOL PROGRAM
Süper Amatör Lig B Grubunda 16. Haftanın Programı
01 Şubat 2020 Cumartesi
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Karapürçekspor-Erenlerspor
Sapanca Atatürk Stadı
Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Hendek Dereköyspor
Kazimiye Sahası
Saat 14:00 Kazimiyespor-As Akyazıspor
Erenler Atatürk Stadı
Saat 14:00 S.T.Demirspor-Geyvespor

Süper Amatör Lig A Grubunda 15. Haftanın Programı
02 Şubat 2020 Pazar 
Kırkpınar Sahası
Saat 14:00 Kırkpınarspor-Kocaali Sahilspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Çaybaşı Bekirpaşa
Karaaptiler Sahası
Saat 14:00 Karaaptiler Akınspor-Harmanlıkspor
Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri
Saat 14:00 Serdivanspor-Söğütlüspor
Kışlaçay Sahası
Saat 14:00 Kışlaçayspor-Yeşilyurt Beldespor

1. Amatör Lig A Grubunda 16. Haftanın Programı
01 Şubat 2020 Cumartesi
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 17:00 Küçücek B.-Hızırtepe Özenspor
Saat 19:00 Fırtına G.B.-Alaağaçspor
Saat 21:00 Akyazı Akınspor-Yeni Alandüzüspor
Söğütlü Stadı
Saat 14:00 Akartepespor-Kocadöngelspor
Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri
Saat 18:00 S. Esentepe Gölspor-Yeşiller Gençlik
Taraklı Sahası 
Saat 14:00 Taraklıspor-Limanderespor

1. Amatör Lig B Grubunda 16. Haftanın Programı
01 Şubat 2020 Cumartesi
Hacımercan Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Hacımercanspor-Akyazı Çınarlık G. 
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 13:30 Harunustaspor-Sakarya TEKspor
Saat 15:30 Akyazıgücüspor-Kızılcıkspor
Mekece Sahası
Saat 14:00 Hayreddinspor-Hendek Boğazspor
Hanlı Sahası
Saat 14:00 Hanlıköyspor-Ozanlargücüspor

1. Amatör Lig C Grubunda 16. Haftanın Programı
02 Şubat 2020 Pazar 
Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Ferizlispor 2011-Yuvalakspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 19:00 Keremalispor-Taşkısığıköyüspor
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 15:30 Kuzulukspor-Sakarya SHÇEKspor 
Arifiye Belediye Spor Kompleksi
Saat 15:00 Aşağı Kirazcaspor-Hendek Yenimahalle
Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 13:30 Yağcılarspor-Kaynarcaspor

1. Amatör Lig D Grubunda 16. Haftanın Programı
02 Şubat 2020 Pazar 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Garajlar Taçspor-Harb-İşspor
Saat 17:00 Sakarya Caddesispor-Altınderespor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Pazarköy Eğitimspor-Yuvalıderespor
Saat 16:00 Taşburunspor-Hacıkışlaspor
Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri
Saat 16:30 Akçayspor-Turnalı Telli Gölspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 4. Haftanın Programı
05 Şubat 2020 Çarşamba
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Harbişspor-Arifiyespor
Saat 20:00 Karasu Aziziyespor-Harmanlıkspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Kocaali Sahilspor-Erenlerspor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 S.T.Demirspor-Sakarya TEKspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Serdivanspor-Kırkpınarspor

U14 Futbol Liginde Haftalık Program
03 Şubat 2020 Pazartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor
Saat 19:30 Çatalköprüspor-Akyazı Karadeniz
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakaryaspor A.Ş.
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Aslan Ftb. Klb.-Sapanca Akademi

U17 Futbol Liginde Haftalık Program
07 Şubat 2020 Cuma
Arifiye kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 S.T.Demirspor-Sapanca Akademispor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Harmanlıkspor-Erenlerspor
Saat 17:45 Sakarya Karadenizspor-S.Ada Futbol Klb.
Saat 19:30 Yazlıkspor-Gazellerspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Akyazı Akınspor
Saat 19:45 Acıelmalıkspor-Sakarya Caddesispor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Karasu Aziziyespor-Arifiyespor
Hendek  Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Hendek Boğazspor-Hendek Gençlikspor
Akyazı Sentetik Çim Saha 
Saat 18:00 Karapürçekspor-Hacıkışlaspor
Saat 20:00 Akyazı Karadeniz-Yeşilyurt Beldespor
08 Şubat 2020 Cumartesi
Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 54 Futbol Klb.-Kocaali Sahilspor
Saat 16:00 Karasuspor-Söğütlüspor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-Serdivanspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program
04 Şubat 2020 Salı 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Akyazı Akınspor
Karasu Sentetik Çim Saha 
Saat 15:00 Karasu Aziziye-Sapanca Akademispor
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 17:00 Sakaryagücüspor-Erenlerspor
Saat 18:30 Sakarya Ada Ftb.Klb.-Harmanlıkspor
11 Şubat 2020 Salı 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat  18:00 Erenlerspor-Sakarya TEKspor
Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Karasu Aziziye-Sakarya Ada Ftb.Klb.
Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Harmanlıkspor-Sakaryagücüspor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Sapanca Akademi
18 Şubat 2020 Salı 
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor
Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor
Sapanca Hacımercan Sahası
Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.