Pazar, Haziran 16, 2024

Adapazarı’na Aşkla Hizmete Devam

- REKLAM -
Diğer Haberler

SAKARYA – Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Kader, gayrete aşıktır. Milletimizin teveccühüne layık olmak için gayretle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz ve Adapazarı’mıza aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Mahallelerde Coşkulu Buluşma

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Işıksu, son olarak Tekeler, Sakarya ve Ozanlar mahallesine çok yakın bir noktada Köseoğlu Camii yanında vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle Buluşmasına Işıksu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekilleri Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık, İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ile Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensupları ile vatandaşlar katıldı.

Çok Çalışkan Bir Başkanımız Var

Mahalle Buluşmasında ilk olarak konuşan AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Rabbimize şükürler olsun çok çalışkan bir başkana sahibiz ve seçim çalışmalarımızı güven ve inançla devam ettiriyoruz. Biz mahallelerimize, hemşehrilerimize çok inanıyoruz. Mutlu Başkanımıza en güzel desteği vererek seçimlerde büyük bir zafer kazanmak istiyoruz. Bu hedefimiz için kapı kapı dolaşmaya, çok çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

İnancımız Tam Adapazarı İçin Yola Devam

İlçe Başkanı Çağlayan’ın ardından konuşan Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Tekeler, Sakarya ve Ozanlar Mahallelerine yapılan hizmetleri tek tek sıraladı ve şu ifadeleri kullandı: “Kader, gayrete aşıktır. Milletimizin teveccühüne layık olmak için gayretle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz ve Adapazarı’mıza aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizlerle olan, bizleri hiç yalnız bırakmayan ve hep destek veren siz kıymetli hemşehrilerimize kalbi şükranlarımı sunuyorum. Tüm mahallelerimizde ihtiyaçları gideren, insanımıza dokunan, Adapazarı’mızı daha güzel yarınlara hazırlayan eser ve hizmetleri hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mahallemi Güzelleştiriyorum Projemizle 740 sokak ve caddemizin çehresini değiştirdik. Bulunduğumuz bölgede inşaallah Tarihi Millet Hamamını aslına uygun restore ederek Mutfak Sanatları Müzesine dönüştürüyoruz ve Adapazarı’mızın turizm yaşamına değer katacaktır. Milletimizin desteğiyle seçimlerde zafer kazanarak çok sevdiğimiz Adapazarı’mızı daha güzel yarınlara hazırlamaya devam edeceğiz. İnancımız tam Adapazarı için yola devam.”

Murat Kaya: Mutlu Başkanımızın Arkasındayız

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, “Milletimizin teveccühünden görüyoruz ki Adapazarı’mız mutlu, Adapazarı’mız huzurlu. Pırlanta gibi çok çalışkan, güler yüzlü ve belediyeciliği iyi bilen bir belediye başkanımız var. Adapazarı’mıza çok güzel hizmetler verdi, hizmetlerini artırarak sürdürecek. Mutlu Işıksu başkanımızın arkasındayız. Bizler dava mensupları, aksiyon insanlarıyız. Cumhur İttifakı bayrağını göndere çekmek için çok çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her alanda çok daha ileri noktalara geldik. Rabbimize hamdolsun bu dava devam edecek. Muhteşem işler sürecek ve millerimize aşkla hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Birliğimiz daim, yolumuz aydınlık olsun.” dedi.

Ertuğrul Kocacık: Hedefimiz 17-0

Mahalle Buluşmasında son konuşmayı yapan AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, konuşmasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. Kocacık, “Kadınlar bir gün değil, her gün değerlidir. AK Kadınlara ayrı parantez açıyor ve kadın kollarımızı gayretli çalışmaları için tebrik ediyorum. En büyük alkışı onlar hak ediyorlar. Gönülleri inşa etmeden, şehirleri inşa edemeyiz. Görüyoruz ki Mutlu Başkanımız hem gönüller yapmaya devam ediyor hem de Adapazarı’mızı daha da güzelleştirmeyi sürdürüyor, tebrik ediyoruz. Cumhur İttifakı Milletvekilleri olarak Mutlu Başkanımızın tüm Cumhur İttifakı adaylarımızın destekçisiyiz. İnşaallah 16 ilçede, büyükşehirde, 671 mahallemizde zafer kazanacak ve 17-0 yapacağız.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img