Cuma, Haziran 14, 2024

Serdivan’da Paylaşmaya, İyiliğe, Sevgiye Engel Yok

- REKLAM -
Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Özel çocuklar, aileleri ve öğretmenleriyle kahvaltı programında buluştu.

Başkan Adayı Çelik beraberindeki AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Kanada Özel Eğitim Uygulama 1. Kademe Okul Müdürü Salih Gökyokuş ve öğretmenlerden yapılan eğitimlerle ilgili bilgiler alırken bir yandan da görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Engellilere Özel Olarak Tasarlanmış Merkez

Konaklama ve bakım hizmetleri, tıbbi hizmetler, rehabilitasyon ve terapi, sosyal aktiviteler, aile iletişimi ve destek, hizmetlerinin bulunduğu Yaşlı ve Engelsiz Merkezi projesinden bahseden Çelik, “Yaşlı ve engelli bakım evlerini, yaşlı bireylerin veya engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve donatılmış tesisler olarak hayata geçireceğiz. Bakım evlerimizde fiziksel yardıma ve bakıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız için profesyonel hizmetler sunacağız.” dedi.

Bir Gülüşleri Dünyalara Değer

Öğrencilerle sohbet edip çiçek ve hediye takdiminde bulunan Çelik, programla ilgili yaptığı açıklamasında, “İnşallah göreve geldiğimizde engelli kardeşlerimin, sevgili ailelerinin ve değerli eğitim kurumlarımızda görev yapan arkadaşlarımızın her tür sorunlarının giderilmesi, taleplerinin karşılanması için çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Sevgi her engeli aşar. Tüm engelleri el birliğiyle aşacak, gelecek güzel günleri birlikte kucaklayacağız. Onların bir gülüşleri bizim için dünyaya değer.” ifadelerine yer verdi.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...