Salı, Temmuz 16, 2024

İlyaslar ve Yeşilyurt’ta Sosyal Tesis Sevinci

- REKLAM -
Diğer Haberler

Havuzlu Çarşı, Dar, Saraçlar, Postane ve Yuvam Sokak’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen, İlyaslar ve Yeşilyurt Mahalle Buluşmaları gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Rabbime hamdolsun 5 yıllık çalışma dönemimizde çok ama çok çalıştık ve 84 mahallemizde 112 eser ve hizmete imza attık. İlyaslar Sosyal Tesisleri’miz tamamlandı, Yeşilyurt’umuzdaki Sosyal Tesisimiz de bitmek üzere. Yüz güldüren hizmetlerimizle, daha güzel yarınlara yürüyoruz. Adapazarı için yola devam.” dedi.

SAKARYA – Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Işıksu, Havuzlu Çarşı, Dar, Saraçlar, Postane ve Yuvam Sokak’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi; İlyaslar ve Yeşilyurt mahalle buluşmaları gerçekleştirdi Başkan Işıksu’ya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç ile Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Yüz Güldüren Hizmetler

Programları değerlendiren Işıksu, “Rabbime hamdolsun 5 yıllık çalışma dönemimizde yaşadığımız tüm imtihanları kıymetli hemşehrilerimizle bir ve beraber olarak atlatarak çok ama çok çalıştık ve 84 mahallemizde 112 eser ve hizmete imza attık. İlyaslar Sosyal Tesisleri’miz tamamlandı, bu akşam mahalle sakinlerimizle buluştuk. Hemen ardından Yeşilyurt Mahallemizle kucaklaştık. Yeşilyurt’umuzdaki Sosyal Tesisimiz de bitmek üzere. Mahallelerimizde sıcak asfalt, ihtiyaç tespit edilen yolların bakım ve tadilatları, yeni muhtarlık binaları, sosyal tesisler, çocuk parkı, spor parkı ve spor sahaları hülasa yüz güldüren tüm hizmetlerimizle, daha güzel yarınlara yürüyoruz. Yeni dönemde de inşaallah hep birlikte çalışmaya, üretmeye devam, Adapazarı için yola devam.” ifadelerini kullandı.

Zafere Adım Adım

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Gerek şehrin kalbindeki esnaf ziyaretlerimizde gerekse İlyaslar ve Yeşilyurt mahalle buluşmalarımızda memnuniyetle şahit oluyoruz ki Mutlu Işıksu başkanımıza teveccüh üst seviyede. Cumhur İttifakı teşkilatları ve meclis üyeleri olarak bu güzel teveccühe layık olmak için çok çalışıyor, yeni bir Adapazarı zaferine inşaallah adım adım yaklaşıyoruz.” diye konuştu.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...