Salı, Temmuz 16, 2024

Osman Çelik: Üzerimize Düşen Ne Varsa, Yine Yapacağız

- REKLAM -
Diğer Haberler

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, ASEM Mobilyacılar Çarşısı’nda işyerlerini ziyaret ederek esnafa hayırlı kazançlar diledi.

SAKARYA – Sürecin tamamında vatandaşlarla birebir diyalog kurduklarını kaydeden Çelik, şunları aktardı; “ASEM’deki esnafımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelip sorularını, talep ve görüşlerini dinleyerek çözüm odaklı istişarelerde bulunduk. Güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum. Rabbim bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Her fırsatta esnaflarımızla bir araya gelmeye özen ve gayret gösteriyoruz. Esnafımız bizim en büyük zenginliğimizdir. Şehir ekonomilerinin, üretimlerinin ve istihdamın önemli bir ayağını oluşturuyorlar. Bizler de kentimizin kalkınması için üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya, birlik ve beraberlik içerisinde Serdivanımız ve hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle işyerlerine konuk olduğumuz tüm mobilyacı esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum.”

Ziyaret sırasında; AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Meclis Üyesi Adayları ve teşkilat üyeleri Çelik’e eşlik etti.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...