Pazar, Mayıs 26, 2024

Osman Çelik: Daha Yaşanılabilir Bir Serdivan İçin Hazırız ve Kararlıyız

- REKLAM -
Diğer Haberler

Cumhur İttifakı Serdivan’da Belediye Meclis Üyesi Adayları için tanıtım toplantısı düzenledi.

SAKARYA – Meclis Üyesi Adayları Tanıtım Toplantısında birlik ve beraberlik mesajları veren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, her bir adayın işinin ehli, belediye yönetiminde doğru adımlar atacak saygın isimler olduğunu belirterek birlikte özveriyle çalışacaklarının altını çizdi.

Toplantıya AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Sema Balaban, Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, Serdivan KAÇEP Başkanı Sema Barlin, AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ile Meclis Üyesi Adayları, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Daha Yaşanılabilir Bir Serdivan İçin Hazırız ve Kararlıyız

Programda, seçim çalışmaları ve yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdikten sonra konuşan Başkan Adayı Çelik, “Bizler Cumhur İttifakı olarak büyüklerimizden miras aldığımız değerleri, aklın, bilimin ve istişarenin imkânlarıyla birleştirerek Serdivanımızı yönetmeye hazırız. Genç, dinamik, liyakatli kadrolarımızla kentimizi geliştirmeye ve ileri taşımaya kararlıyız. Serdivanımızı kalkınma belediyeciliğiyle geçmişinden güç alarak geleceğe emin adımlarla yürüyen ortak akılla yönetmeye talibiz.  İşinde başarılı kadrolarımızla insan odaklı belediyeciliği ilçemize sunacağız. Güvenli ve refah içinde yaşanabilir bir Serdivan için canla başla çalışmaya hazırız ve kararlıyız. İlçemizin tarihine, kültürüne, dokusuna, ruhuna ve atalarımızın mirasına sahip çıkacağız. Mevcut olanı koruyacak, daima yenilikleri takip edecek, kaybolanı bulup ortaya çıkaracağız.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img