Salı, Temmuz 16, 2024

Gündoğdu: Ferizli İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam

- REKLAM -
Diğer Haberler

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, “Gördüğümüz bu coşku ve ilgi bizleri mutlu ediyor. Bizler de yeni dönemde Ferizli halkımızın bu ilgisine karşılıksız kalmayarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YOĞUN PROGRAM

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçede ziyaretletine devam ediyor. Gündoğdu son olarak ilçede görev yapan kamu kurumlarını ziyaret ederek çalışmalarına başarılar diledi. Gündoğdu ayrıca İstiklal ve Devlet Mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Gündoğdu günün sonunda ise hasta ziyaretleri ile geçmiş olsun dileklerini iletti. Akşam programında ise İstiklal ve Devlet Mahallesinde kahvehane buluşmasına katılan Gündoğdu, Sarıahmetler Mahallesinde de kadın kollarının düzenlediği ev toplantısına katıldı.

EN GÜÇLÜ DESTEK

Kahvehane programında konuşan Gündoğdu, “31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Ferizli’den en güçlü desteği vereceğiz. Hamdolsun Ferizli tamam inşallah. Gördüğümüz bu coşku ve ilgi bizleri mutlu ediyor. Bizler de yeni dönemde Ferizli halkımızın bu ilgisine karşılıksız kalmayarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. İlçemizi hep birlikte en güçlü şekilde yarınlara ulaştıracağız” dedi.

ORTAK AKIL VURGUSU

Gündoğdu son olarak ise şunları kaydetti: “Ferizli’ye bugüne dek söz verdiklerimizi yerine getirdik. Hep birlikte ilçemizi Türkiye Yüzyılına ulaştırmak ortak akılla hareket ettik. Hamdolsun Ferizli’miz bugün güçlü altyapısı ve hayata geçen projeleri ile her gün daha da büyüyor. Bugünü değil 20 yıl sonrayı düşünerek ve planlayarak hareket ediyoruz. Ferizli sanayisi, tarımı ve ticareti ile parlayan bir yıldız haline geliyor. İnşallah hep birlikte Ferizli’mizi daha da güçlendireceğiz”

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...