Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Rahmi Şengül: AK Parti Belediyeciliği Birliğin Simgesidir

- REKLAM -
Diğer Haberler

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “AK Parti belediyeciliği, kuruluşundan bugüne kadar birliğin, beraberliğin, vatandaşa hizmetin ve gönül belediyeciliğinin simgesi olmuştur” dedi.

Erenler Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Erenler Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, ilçe genelinde programlarına devam ediyor. Günün erken saatlerinde STK buluşmaları ve esnaf ziyaretleri ile başlayan programlar akabinde ev ve vefa ziyaretleri ile devam ederken akşamları kahvehane ziyaretleri ile sürüyor.

BİRLİK İÇERİSİNDE

Başkan Rahmi Şengül’e gerçekleşen programlarda AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer, SKM koordinatörleri, meclis üyeleri, parti yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları da eşlik ediyor.

‘PARTİMİZ BİRLİĞİN SİMGESİ’

Programlarda konuşan Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, “AK Parti belediyeciliği, kuruluşundan bugüne kadar birliğin, beraberliğin, vatandaşa hizmetin ve gönül belediyeciliğinin simgesi olmuştur” dedi.

‘HAYALLERİMİZ VAR’

Başkan Şengül, “Bizim güzel Erenler’imiz için hayallerimiz var. İnşallah el ele, gönül gönüle hayallerimizi, projelerimizi, hedeflerimizi gerçekleştirecek, milletimizin bize emaneti olan hizmet bayrağını daha yukarılara taşıyacağız” dedi.

“KISA ZAMAN İÇERİSİNDE”

Başkan Şengül, “İnşallah bu projelerimizi kısa zaman içerisinde kamuoyu ile detaylı şekilde paylaşacağız. 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı mutlu edecek, herkesin ‘Erenler’imize çok yakışacak’ dediği projelerimiz üzerinde çalışıyoruz” dedi.

16 ŞUBATTA TEMEL ATILIYOR

Merakla beklenen Kütüphane ve Etüt Merkezi Projesi hakkında ise Başkan Şengül, ilçenin ilk Kütüphanesi hakkında gelinen süreci paylaştı. Başkan Şengül, “16 Şubat günü Kütüphane ve Etüt Merkezimizin temelini atıyoruz. Güzel Erenler’imiz için hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...