Pazartesi, Temmuz 22, 2024

Çelik: Kazımpaşa bölgesini cazibe merkezi haline getireceğiz

- REKLAM -
Diğer Haberler

Kazımpaşa’da Osman Çelik Rüzgârı

Seçim gezilerini sürdüren Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Kazımpaşa bölgesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Çelik, esnaf ve vatandaşlarla buluştuktan sonra bölgeyi Süper Amatör Lig’de temsil eden Kazımpaşa Birlikspor’u, ardından da model uçak tutkunlarını ve Gümüşhaneliler Derneği’ni ziyaret etti.

Esnaf ve Vatandaş Buluşmaları

Sabahın erken saatlerinde ziyaretlerine başlayan Çelik, bölge esnafı ile bir araya geldi.  Bölge esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Adayı “Hazırladığımız projeler ve yeni yapacağımız yatırımlarla Kazımpaşa bölgesini cazibe merkezi haline getirecek, iş ve ticaret hayatını canlandıracağız.” Dedi.

Amatör Sporları Destekleyeceğiz.

Serdivan’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerini destekleyeceklerini belirten Çelik, Kazımpaşa Birlikspor antrenmanına katılarak Kulüp yönetimi, teknik heyet ve oyuncularla bir araya geldikten sonra yaptığı açıklamalarda “Spor, bir eğlence faaliyeti olduğu kadar, insan hayatını disiplinize eden, gençlerimizi daha doğru ve planlı bir hayata teşvik eden bir araç. İlçemizde amatör sporların yaygınlaştırılması ve yalnızca gençlerimizin değil, her yaştan sakinlerimizin spora erişimini sağlama noktasında çalışmalarımızı artıracağız.” İfadelerini kullandı.

Teknofest Kuşağını Destekleyeceğiz

Ziyaretler esnasında model uçak tutkunları ile de bir süre sohbet eden Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik “Serdivan’ımızda Türkiye Yüzyılına yakışır dijital eğitim programlarıyla robotik kodlama, yapay zekâ, siber güvenlik, veri analitiği, yazılım gibi alanlarda eğitim veren “Gençlik Atölyeleri”nin geliştirilip yaygınlaştırılması yönünde çalışmalar yapacağız.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -
spot_img

SGM öğrencilerinden kalpleri ısıtan davranış

SGM yaz kursları her hafta birbirinden farklı derslerle öğrencilere ışık oluyor. Bu hafta Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi sınıfında...