Pazar, Haziran 16, 2024

Başkan Erdoğan: 31 mart akşamında Sakarya’da çok çok farklı bir günün gecesini yaşayacağız

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar için AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nda coşkulu bir karşılama töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telefonla katılması damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi olarak açıklanan Yusuf Alemdar’ı, parti üyeleri, milletvekilleri ve Sakarya halkı büyük bir ilgi ve coşkuyla karşıladı.

Törene, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayları Rıdvan Duran, Rüstem Keleş ve ilçe teşkilatları da katıldı.

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı önünde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar için yapılan karşılama ve tanıtım programında AK Partililerin yoğun tezahürat ve isteği üzerine Ali İhsan Yavuz’un Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla araması üzerine Sakaryalılara hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yusuf Alemdar kardeşimi sizlere emanet ediyorum. İnanıyorum ki 31 mart akşamında Sakarya’da çok çok farklı bir günün gecesini yaşayacağız” dedi

Yoğun katılımın olduğu törende, AK Parti’nin Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Alemdar, partililer ve halk tarafından büyük sevgi ve tezahüratlar eşliğinde karşılandı.

- REKLAM -
spot_img