Salı, Temmuz 16, 2024

Rıdvan Duran: Sakaryamız Her Şeyin En İyisini Hak Ediyor

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, şehrin kalkınması, yaşam kalitesinin artırılması ve daha güçlü bir gelecek inşası için kararlı ve hazır olduklarını açıkladı.

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, yaptığı açıklamada, Sakarya’nın tarihi ve kültürü, doğal güzellikleri, çalışkan ve üretken insanıyla Türkiye’nin kardeşlik şehri olduğunu belirtti.

Sakarya’nın diğer illerle rekabet edebilme gücünü arttırmak için kararlı olduklarının altını çizen Duran, Sakarya’yı marka şehir haline getirmek için hazır olduklarını vurguladı.

Şehre yeni bir soluk kazandırmayı hedeflediklerini belirten Duran, şunları söyledi:

“Bu güzel şehrin bir evladı olarak, Sakarya’nın daha yaşanabilir, daha güzel ve daha kucaklayıcı bir geleceği için yola çıktım. Kardeşlik şehri Sakaryamız, tarihi ve kültürü, doğal güzellikleri, çalışkan ve üretken insanıyla ülkemizin gurur kaynağıdır. Sakaryamızı her alanda daha da ileriye taşımak, marka şehir haline getirme hedefiyle için hep birlikte çalışacağız.”

“SAKARYAMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNİ EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”

Sakarya’nın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak, şehrin ihtiyaçlarına cevap vermek ve daha güzel bir Sakarya inşa etmek için Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu belirten Duran, “Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine talip olmamdaki temel hedefim, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve birlikte daha güçlü, daha adil bir gelecek inşa etmektir. Sakaryamız her şeyin en iyisini en güzelini hak ediyor. Bunu sağlamak için bir çok önemli projeyi hayat geçireceğiz.” dedi.

SAKARYA’NIN GELİŞİMİ İÇİN PROJELER

Duran, Sakarya’nın diğer illerle rekabet etme gücünü artıracaklarını, Sakarya’yı eğitim alanında örnek bir şehir yapacaklarını, ekonomisini güçlendirmek için yatırımları artıracaklarını, altyapısını yenileyip ulaşımını kolaylaştıracaklarını, çevreyi koruyup yeşil alanlarını artıracaklarını, kültür ve sanat etkinliklerini zenginleştireceklerini, sporu yaygınlaştıracaklarını, gençlerin ve kadınların daha çok güçlenmesini sağlayacaklarını söyledi.

KATILIMCI, ŞEFFAF VE ADİL YÖNETİM

Açıklamasında, vatandaşların görüşlerini dikkate alarak çalışmalarını şekillendireceklerini belirten Duran, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla şehri daha da ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Duran açıklamalarını şöyle sürdürdü :

“Şehrimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getirmek için her bir vatandaşımızın görüşü bizim için değerlidir. Şehirdeki karar alma süreçlerinin açıklıkla yürütüleceğiz. Katılımcı bir yaklaşımla, şehrimizi birlikte şekillendireceğiz. Bu çerçevede, vatandaşlarla istişareler gerçekleştirerek, şehirdeki çeşitli konular hakkında fikir alışverişinde bulunacağız. Hemşehrilerimizin taleplerini ve beklentilerini dikkate alarak, şehrimizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getireceğiz. Katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla, şehrimizi ileriye taşıyacağımıza olan inancımızı yineliyoruz.”

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...