Cuma, Haziran 14, 2024

Fatih Turan: Serdivan Türkiye’ye Örnek Olacak

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan, “Serdivan’da AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneklerini devam ettirmek istiyoruz. Allah bizlere bu görevi nasip ederse Serdivan’da Türkiye’ye örnek olacak çalışmaları hayata geçirmek için çalışacağız” dedi.

İLÇEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

İlçede ziyaretlerine devam eden AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Turan, çalışmaları kapsamında vatandaşlar, dernekler, muhtarlar ve kanaat önderleri ile bir araya gelerek aday adaylık süreci hakkında bilgilendirmelerde bulunuyor. Ziyaretlerinde bir araya geldiği vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunan Turan, Serdivan ilçesinde Türkiye Yüzyılı kapsamında nasıl bir vizyon ortaya koyacaklarına ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

TÜRKİYE YÜZYILI

Turan, “Serdivan ilçemizde bugüne dek çok önemli çalışmalar hayata geçirilmiş. Yapılan bu hizmetlerin temeli ile ilçemizin geleceği çok parlak. Özellikle üniversitelerimizin akademik birikimi ve şehircilik anlayışımızı Serdivan’ın yarınlarını hep birlikte inşa etmek için seferber edeceğiz. Serdivan her alanda büyük potansiyele sahip biz bu potansiyeli Türkiye Yüzyılı vizyonu ile daha sağlam bir şekilde hayata geçirmeye kararlıyız” dedi.

TÜRKİYE’YE ÖRNEK

Turan sözlerini şöyle sürdürdü: “Serdivan’da AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneklerini devam ettirmek istiyoruz. İlçede gezdiğimiz, elini sıktığımız, sohbet ettiğimiz her vatandaşımızı dinliyor, onların beklentilerini dikkate alıyoruz. Partimizde belediyecilik bir bayrak yarışıdır. Nasıl ki bizlerden önce yapılan başarılı işler geleceğe atılan birer adımsa, bizler de Serdivan’ı ikinci yüzyıla hazırlamak için göreve talibiz. Allah bize bu görevi nasip ederse Serdivan’da Türkiye’ye örnek olacak çalışmaları hayata geçireceğiz. Tüm AK Parti aday adayı arkadaşlarımla aynı sevda, aynı inançla Serdivan ilçemiz için çalışıyoruz.”

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...