Cuma, Haziran 14, 2024

Rıdvan Duran: Sakaryamızın her karış toprağına eşit hizmet götüreceğiz

- REKLAM -
Diğer Haberler

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, partisinin ilçe teşkilatlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, teşkilat buluşmaları kapsamında Kocaali, Karasu, Ferizli ve Söğütlü  ilçe teşkilatlarının Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kollarıyla bir araya geldi.

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Duran, ilçe teşkilat buluşmalarında parti teşkilatlarına hitaben yaptığı konuşmasında AK Parti’nin iktidar yolculuğunda en büyük pay sahibinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki teşkilatlar olduğunu söyledi.

AK Parti teşkilatlarının her bir üyesinin hangi mevkide olursa olsun, ülkesi ve şehri için zaman mefrumu gözetmeksizin birlik ve beraberlik içinde çalıştığını belirten Duran, bundan sonra da aynı hedefler için kararlıkla hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Duran, Sakarya’nın sorunlarını iyi bildiklerini aday gösterilmesi ve seçilmesi durumunda Sakarya’yı daha iyi bir noktaya getirmek için uzun bir süredir üzerinde çalıştıkları projeleri kamuoyunla paylaşacaklarını açıkladı.

“SAKARYA’NIN REKABET GÜCÜNÜ ARTTIRACAĞIZ”

Hazırladıkları projelerle, Sakarya’yı diğer şehirlerle her açıdan rekabet edecek konuma getireceklerini ve rekabet etme gücünü arttıracaklarını  belirten Duran, Sakarya’nın her alanda rekabet etme gücünü hep birlikte oluşturacaklarını ifade etti.

“HER ZAMAN ULAŞILABİLİR OLACAĞIM”

Duran, konuşmasına şöyle devam etti :

 “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 14 Ağustos 2001 günü “Aydınlığa Açık, Karanlığa Kapalı” sloganıyla kurulan, milletimizin değerlerine bağlı siyaset anlayışına sahip bir davanın en önemli mihenk taşı olan teşkilatlarımızla ve teşkilatımızın kıymetli üyeleriyle bir arada olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum.

Mensubu olmaktan her zaman onur duyduğum, AK Partimizin çok kıymetli yöneticilerimiz ve partimizin değerli üyeleriyle, bu süreçte bir araya gelerek, daha geniş bir şekilde sohbet etme imkanım oluyor. Kardeşliğimiz daha da pekişiyor. Sadece aday adaylık sürecimde değil, her zaman yanımda hissettiğim, kıymetli yol arkadaşlarım, temayül yoklamasında bana destek veren, vermeyen, dualarıyla beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, bütün partili dostlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Rabbim, Büyükşehir Belediye Başkanlığını nasip ederse, kamu görevim esnasında olduğu gibi, zaman mefhumu olmadan nasıl ulaşıyorduysanız, aynı şekilde sizlere ve bütün hemşehrilerime sadece telefonum değil milletin makamı da her zaman ve daima açık olacaktır. Her zaman ulaşılabilir olacağım.” dedi.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle Sakarya’ya hizmet etmek istediğini belirten Duran  Sakarya’yı diğer şehirlerden daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışacaklarını kaydetti.  

“TEŞKİLATLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ KIYMETLİ”

Duran, teşkilatların AK Parti ailesinin ve bu davanın en önemli neferi olduğunu, aday gösterilmesi durumunda şehrin sorunlarının çözümüne ve geleceğine yönelik yapılacak çalışmalar da, teşkilatın kıymetli görüşlerini alacaklarını ve teşkilatlarla birlikte yol yürüyeceklerini de sözlerine ekledi.

Duran konuşmasını şöyle sürdürdü:

Devletin ve yerel yönetimlerin bir çok kademesinde görev yaptığını belirten Duran,  önemli tecrübeler edindiğini belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü :

“Ankara ve İstanbul’da görev yaptığım sürelerde, şehrime katkı sağlayacağım önemli bir alt yapıya sahip oldum. Ankara’nın ekonomik gücünü, İstanbul’un kültür ve sanat gücünü bu şehrin bir evladı olarak kendi şehrime taşımak istiyorum.”

“EŞİT HİZMET ADALETLİ YÖNETİM”

Konuşmasında, yönetimde adalet ilkesine de değinen Duran, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımızın ve parti büyüklerimizin vereceği kararla ve Allah’ın izniyle Büyükşehir Belediye başkanı adayı olur ve seçilirsem, yönetimde adalet, benim en büyük ilkem olacaktır. Ben bu şehri adaletle yöneteceğim. Her ilçemize, her vatandaşımıza eşit davranacağız. Sakaryamızın her karış toprağına eşit hizmet götüreceğiz. Rabbim hep birlikte bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.Teşkilatımızın tüm kademelerine şahsıma duydukları güven teveccüh için çok teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun.”

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...