Cuma, Haziran 14, 2024

Abdullah Taha Yıldırım Ankara Ziyaretlerini Tamamladı

- REKLAM -
Diğer Haberler

Akyazı Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Abdullah Taha Yıldırım, adaylık açıklamasının ardından ziyaretlerine hız verdi.

Ankara Ziyaretleri…

Yıldırım, Ankara ziyaretleri çerçevesinde;AK Parti Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Lütfi Bayraktar,Ali İnci, Murat Kaya ,Ertuğrul Kocacık ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, AK Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Vahit Kirişçi , İstanbul Milletvekili Mustafa Demir, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertürk ,AkParti Sakarya koordinatörü Adana Milletvekili Ahmet Zembilci ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’u ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

AK Parti Akyazı Ziyareti…

Ayrıca Sakarya’da AK Parti İl Başkanı Yunus Teveri ziyareti ardından Akyazı ilçe teşkilatını ziyaret edip partililerle bir araya gelen Yıldırım; “Akyazı benim sevdam, sizlerle ilçemizi daha da ileri götürmek için çalışacağız. İstişare kültürü içinde projelerimizi birlikte gerçekleştireceğiz. Akyazımız için hizmet eden tüm geçmiş başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. “ ziyaretlerle yerel temaslarını güçlendiren Yıldırım, adaylık sürecindeki kararlığını vurgulamış oldu.

Adaylık açıklamasından sonra ziyaretlerini büyük bir hızla devam eden Yıldırım, Akyazı’da değişimi ve gelişimi temsil etme iddiasını sürdürüyor. Seçime doğru giderken yaşanan gelişmeler ve yapılan ziyaretler siyasi atmosferi daha da hareketlendirmiş durumda.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...