Salı, Temmuz 16, 2024

Başkan Yüce: Projelerimizin sayısı artarak devam edecek

- REKLAM -
Diğer Haberler

SASKİ Genel Kurulu Başkan Ekrem Yüce’nin başkanlığında gerçekleşti. Toplam 7 maddenin görüşüldüğü toplantıda Başkan Yüce, “Sakarya’nın bugününe hizmet eden ve yarınlarına sorunsuz şekilde miras bırakacağımız güçlü altyapı ağını genişletmek için çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürüyoruz. Bugün burada aldığımız kararlar ile şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerimizin sayısı artarak devam edecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Kurulu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin başkanlığında toplandı. Toplamda 7 maddenin görüşüldüğü Genel Kurul Toplantısı’nda ilk 5 madde oy birliği ile kabul edilirken 6 ve 7’nci maddeler ise plan ve bütçe komisyonuna havale edildi. Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının ardından gerçekleştirilen genel kurulda Sakarya’nın altyapısını sorunsuz hale getirecek ve enerji üretimine destek sağlayacak kararlar alındı.

İhtiyaç duyulan noktalara anında hizmet götürüyoruz

Alınan kararların hayırlar vesile olması temennisinde bulunan Başkan Yüce, “ Sakarya’nın altı, üstü, doğası, enerjisi ve suyu için durmadan çalışıyor hayata geçirdiğimiz projelerle şehrimizin gelecek vizyonunu bugünden oluşturuyoruz. Şehrimizin ihtiyaç duyulan tüm noktalarına altyapı hizmetlerimizi anında ulaştırıyoruz. Kaliteli içme suyunu kırsaldan merkeze tüm noktalara kesintisiz şekilde ulaştırıyoruz. Sakarya’nın bugününe hizmet eden ve yarınlarına sorunsuz şekilde miras bırakacağımız güçlü altyapı ağını genişletmek için çalışmalarımız aralıksız şekilde devam ediyor. Bugün burada aldığımız kararlar ile şehrimiz için gerçekleştirdiğimiz projelerimizin sayısı artarak devam edecek” ifadeleri kullanıldı.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...