Salı, Temmuz 16, 2024

Genç: Firmalarımızı ilk 500 içerisinde görmenin gururunu yaşıyoruz’

- REKLAM -
Diğer Haberler

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç İstanbul Sanayi Odası (ISO) tarafından gerçekleştirilen “Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022” araştırmasında listeye girme başarısı gösteren Sakaryalı firmaları kutladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç konu ile ilgili duyduğu gururu dile getirerek şu açıklamada bulundu; “Türkiye’nin Birinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında listeye girme başarısı gösteren firmalarımız ile Borsamız üyesi Şen Piliç Gıda, Durak Fındık Sanayi, Balsu Gıda ve Sanayi, Aydın Kuruyemiş, Et ve Süt Kurumu ve Çekok Gıda’yı ilk 500 firma içerisinde görmenin gururunu yaşıyoruz.

Ekonomik konjonktürde sıkıntıların yaşandığı bir dönemde zor şartlar altında dünya ile rekabet ederek ülke ekonomimize katkı sağlamaya çalışan sanayicilerimizi ve tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Şehrimiz ve ülkemiz ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.

Temennim yaşanan tüm zorluklara rağmen ülkemizin refahı için tüm sanayicilerimiz üreterek değer katmaya, ülkemizi dünya rekabetinde daha ileri taşımaya ve başarı öyküleri yazmaya devam edeceklerdir.”

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...