Cuma, Haziran 14, 2024

Sabri Anıl Özkan: Mısır fiyatlarının güncellenmesi acil ve zaruridir

- REKLAM -
Diğer Haberler

CHP Adapazarı İlçe Kongresi sonrası görevine başlayan, İlçe Başkanı Sabri Anıl Özkan, yönetimi ile birlikte çalışmalara başladı.

SAKARYA – Adapazarı Tarım ve köy işlerini öncelikli konuları arasında belirleyen Anıl Özkan, Adapazarı Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Anıl Özkan, Örgütlenmeden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz ile birlikte Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş’i ziyaret etti.

Ziyaret sonrası görüşlerini belirten Başkan Anıl Özkan; ‘Ziyaretimiz esnasında çiftçi büyüklerimiz ile istişarelerde bulunduk.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman üreticimizin yanındayız, mazotun 40 liraya dayandığı bugünlerde çiftçimiz emeklerinin karşılığını alamadığı gibi birde zarar ediyor. Geçtiğimiz yıl 5.70 olarak açıklanan mısır alım fiyatının bu yıl ki Toprak Mahsulleri Ofisi alım fiyatı ton başına 6 bin lira olarak belirlenmiştir.

“Milli ekonominin temeli tarımdır” diyen kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası çiftçilerimizin, savunucusu ve destekçisi Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Bizlere ihtiyaç duydukları her anda yanlarında olacağımıza söz verdik mısır fiyatlarının güncellenmesi acil ve zaruridir’ dedi.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...