Salı, Temmuz 16, 2024

Millet Bahçesi’nde etkinliklerle dolu hafta sonu olacak

- REKLAM -
Diğer Haberler

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ağustos ayı boyunca sürecek olan açık hava etkinlikleri devam ediyor. Sinema gösteriminden çocuk oyunlarına kadar birçok programın sergileneceği etkinlikler, hafta sonu 2 gün boyunca özellikle miniklere keyifli anlar yaşatacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen açık hava etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Film gösterimlerinden şarkılı masallara, kum sanatı ve kukla gösterilerinden tiyatro oyunlarına Karagöz-Hacivat gösterimlerinden geleneksel çocuk oyunlarına kadar çok sayıda etkinliğin yer aldığı açık hava buluşmalarında hafta sonu da yoğun programlara sahne olacak.

12 Ağustos Cumartesi günü ilk olarak Oyunbozan Ralph II isimli minik sinemaseverler için beyazperdeye yansıtılacak. 20.00’da gerçekleştirilecek film gösteriminin ardından bu kez Türk sinemasının en beğenilen filmlerinden Neşeli Günler, 21.30’da Millet Bahçesi sahnesinde izlenecek. 13 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek programlar ise saat 19.00’da Loop Sahne tarafından sahnelenecek Afacan Maymun isimli tiyatro gösterimi ile başlayacak. Ardından ise Çılgın Hırsız 3 isimli animasyon filmi saat 21.00’da beyaz perdede olacak.

- REKLAM -
spot_img

Yusuf Alemdar 15 Temmuz gecesini anlattı: ‘Hainlerin saçtığı karanlık Sakarya’nın destanıyla aydınlandı’

15 Temmuz hain darbe girişimine karşı yazılan demokrasi zaferi, Sakarya’da yine aynı meydanda aynı ruhla canlandı. Çark Caddesi’nde kol...