Pazar, Mayıs 28, 2023

Dokumacı: Ülkemi, şehrimi ve hemşehrilerimi seviyorum!

- REKLAM -
Diğer Haberler

İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Serdip Dokumacı seçim sonrası sosyal medya hesabından yaptığı ilk açıklamada “milletin takdiri başımızın üstündedir diyerek,seçilen vekilleri tebrik etti.Yine yol arkadaşlarına teşekkür eden Dokumacı,aynı siyaset anlayışı ile çalışmalara devam edeceği sinyalini verdi.

Dokumacı’nın yaptığı açıklama şu şekilde:
“Kıymetli hemşehrilerimiz,iyi ve cesur yol arkadaşlarım;

2023 Milletvekili seçimleri milletimizin takdiri ile sonuçlanmış bulunmaktadır.Bizler istediğimiz sonucu alamasak da,her zaman olduğu gibi milletimizin takdiri başımızın üstündedir.Bu vesile ile milletvekili seçilen başta Genel Başkan Yardımcımız Sn.Ümit Dikbayır olmak üzere,şehrimizin tüm vekillerini tebrik eder,yeni dönem çalışmalarında başarılar dilerim.

Çocuğumuz dediğimiz partimizi kurduğumuz günden bugüne kadar iyilik davamızda desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize,başta kurucularımız olmak üzere,teşkilatlarımızdaki başkanlarımızdan,tüm yöneticilerimize,üyelerimize,kısaca yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler, haklarınızı helal ediniz.

Başından beri denediğimiz bir şey var;
Vatan,bayrak kırmızı çizgilerimiz ile
dimdik,eğilmeden,samimi bir şekilde,halk için,halkın içinde,kul hakkını kollayarak,çocuklarımızın geleceği için gece gündüz çalışarak siyaset etmek.Bu bizim karakterimiz ve hiç bir zaman,hiç bir şey için değişmeyecek.Sonu ve sonucu ne olursa olsun.

Şiarımız;Biz iyi ve cesurlar bu yola çıkarken,
İlk sözümüz Türküm,Doğruyum,Çalışkanımdı,
Son Sözümüz Ne Mutlu Türküm Diyene

Rabbim evlatlarımızın mutlu olduğu,ülkesinde hayaller kurabildiği bir memlekete kavuşmamızı nasip etsin inşallah…

Saygılarımla,ülkemi de,şehrimi de,sizleri de seviyorum.”

- REKLAM -

Sağlıklı beslenme ve düzenli spor için 10 öneri

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Sporcu Beslenmesi Danışmanı Melike Nur Eroğlu, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sağlıklı...