Pazar, Mayıs 26, 2024

Dokumacı: Dikkatli olalım, sakince yarışalım!

- REKLAM -
Diğer Haberler

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Serdip Dokumacı seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

SAKARYA – Çevre ilçelerde yaptığı ziyaretleri son hafta merkeze yoğunlaştıran Dokumacı, özellikle Adapazarı, Serdivan ve Erenler İlçelerinde yapacağı ziyaretlere ağırlık verdi.

Dokumacı yaptığı açıklamada, “Ülkemizin ve şehrimizin geleceği için çok önemli olan bir seçimin son haftasına girdik. Nihayetinde yapacağımız seçim gerek ülkemiz gerek ise de şehrimiz için çok önemli olsa da birliğimiz, beraberliğimiz her şeyden önemlidir. Bu süreçleri kullanıp, birlik beraberliğimize zarar vermek isteyenler olacaktır, hep beraber dikkatli olmalıyız.14 Mayıs günü sistemden de ve ülkemizin son halinden memnun olanlar devam diyecek, bizim gibi daha iyi olması gerektiğini düşünüp memnun olmayanlar tamam diyerek, değişim isteyecektir. Biz inanıyoruz ki değişim isteyenler kazanacaktır.

Ancak unutmayalım ki;15 Mayıs sabahı kalktığımızda elimizde yine hepimize ait bir tane Türkiye’miz, bir tane Sakarya’mız olacak. Ve hep beraber hayatımıza devam edeceğiz. Onun için sakince demokrasi yarışına devam edelim.

Güzel ve İYİ bir başlangıca hazırlanıyoruz!

Ziyaretler hakkında da açıklama yapan Dokumacı, “Adaylık açıklanma sürecinden beri seçim koordinasyon merkezimiz tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde ilçelerimizde çok güzel programlar yaptık. Son hafta ise çalışmalarımızı daha çok merkez ilçelerimizde devam ettireceğiz. Son olarak Adapazarı İlçe Başkanımız Doğan Şen ve yöneticilerimiz ile Adnan Menderes caddesindeki esnaf ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Yaptığımız ziyaretlerde gördük ki ülkemizdeki iktidar değişimi rüzgarı Sakarya’mızda da gözüküyor. İnşallah 14 Mayıs akşamı tüm ülkemizde olduğu gibi, şehrimizde de güzel ve İYİ bir başlangıca hazırlanıyoruz” dedi.

- REKLAM -
spot_img