Pazar, Mayıs 28, 2023

Ekşi’den Boşnak Derneğine ziyaret

- REKLAM -
Diğer Haberler

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Serdivan’da Aktaş Novi Pazar Boşnaklar Derneği’ne ziyarette bulundu.

SAKARYA – Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Hüseyin Ekşi, Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, KAÇEP Başkanı Sema Barlin, Serdivan İlçe Yöneticileri, Arabacıalanı Mahallesi Muhtarı Adem Bayraktar ve Kemalpaşa Mahallesi Muhtarı Mehmet Halim Kuru ile birlikte Aktaş Novi Pazar Boşnaklar Derneği’ne ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Necmi İlkis’e nazik kabulleri için teşekkür etti. Boşnakların kültürel olarak çok önemli bir değerimiz olduğunu belirten Ekşi; “Boşnak vatandaşlarımız ile gönüllerimiz her zaman bir. Bizim kanımızda canımız da aynı. Derdimiz her zaman memleket olmuştur. Novi Pazar ile daha güçlü bağlara imza atacağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sahada aldığımız karşılığı, gördüğümüz ilgiyi mecliste vatandaşlarımıza hizmet olarak döndürmek için gecemizi gündüzümüze katacağız. inşallah Novi Pazar ile daha güçlü bağlara imza atacağız dedi.

- REKLAM -

Sağlıklı beslenme ve düzenli spor için 10 öneri

SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi ve Sporcu Beslenmesi Danışmanı Melike Nur Eroğlu, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sağlıklı...