Cuma, Haziran 14, 2024

Bayraktar ve Işıksu Vatandaşla Buluştu

- REKLAM -
Diğer Haberler

SAKARYA – AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, seçim çalışmaları kapsamında Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nda vatandaşlarla buluştu. Bayraktar, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’miz için canla başla çalışarak seçimleri zaferle neticelendireceğiz. Doğru adımlarla yola devam.” dedi.

Bayraktar ve Işıksu Vatandaşla Buluştu

AK Parti milletvekili adayları, teşkilatlar ve belediye başkanları tam kadro saha çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, iftar ve sahur programlarına katıldı ve sahurda gençlik buluşması ile Adapazarı programını tamamladı.

Yüce ve Şeşen de Eşlik Etti

Bayraktar’a Güneşler’deki iftar programında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, gençlik buluşmasında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen de eşlik etti.

Bayraktar: “Zaferle Neticelendireceğiz”

AK Teşkilatlar olarak sahada basmadık yer bırakmayacaklarının altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren Lütfi Bayraktar, “Adapazarı’mız şehrin kalbi, ticaretin merkezi. Mutlu Başkanımız ve dava arkadaşlarımızla birlikte dopdolu bir program gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin dua ve destekleri, teveccühleri bizleri çok memnun etti, her birine şükranlarımı sunuyorum. Tüm dava arkadaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’miz için canla başla çalışarak seçimleri zaferle neticelendireceğiz. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.

Işıksu: “Adapazarı En Doğru Tercihi Yapacak”

Adapazarı’nın en doğru tercihi yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye çok daha yüksek oranda teveccüh göstereceğine olan inancını vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Milletvekili Adayımız çok kıymetli ağabeyimiz Lütfi Bayraktar ile birlikte hemşehrilerimizle buluştuk. Teveccühleri ve muhabbetleri için kıymetli hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Canla başla çalışmaya devam.” diye konuştu.

- REKLAM -
spot_img

Alemdar: Şehrimizi geleceğe hep birlikte taşıyoruz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, belediyedeki mesaisi sonrası cadde ve sokaklarda vatandaşlarla, esnaflarla buluşuyor. Şehre hizmette vatandaşlarla yol...